Elektrozawór 146650-1220 Mitsubishi 4D12v/24v

Szczegóły ogłoszenia

Elektrozawory, zawory elektromagnetyczne
Firma "AQUA - Grupa SBS" sp. z o.o. od 1992r. specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży zaworów elektromagnetycznych. Jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomiliśmy stronę i sklep internetowy poświęcone elektrozaworom. Obecnie jesteśmy jednym z największych w Polsce dystrybutorów elektrozaworów. Obsługujemy duże koncerny, firmy oraz klientów indywidualnych.
Głównym naszym dostawcą proponowanych elektrozaworów jest włoska firma ODE. Jest to firma z ponad 60-letnią tradycją - od 20lat jesteśmy ich przedstawicielem na Polskę. Na naszym magazynie centralnym w Zielonej Górze posiadamy duże ilości zaworów oraz części zamiennych dzięki czemu czas oczekiwania skraca się do minimum.
Szeroki wybór, oferta składająca się z najwyższej jakości produktów, profesjonalna pomoc oraz doradztwo i wiele lat doświadczenia w branży – tak pokrótce można opisać naszą hurtownię. Oferujemy m.in. elektrozawory do automatyki przemysłowej, które sprawdzą się w bardzo wielu różnych branżach – m.in. budownictwie, zakładach przemysłowych, myjniach, firmach spożywczych, oczyszczalniach ścieków, wodociągach i wielu innych przedsiębiorstwach. Nasze elektrozawory możemy również zastosować w inteligentnych domach czy w systemach przeciw pożarowych.
nicole lin nov
whatsapp:+8613358539802
nicole@china-lutong.net

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 133... 13358539802Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry