Działka na 3 domy- 5500m2 centrum Malina k.Wrocławia

Szczegóły ogłoszenia

Malin k.Wrocławia - działka budowlana nr 92/1 pow. 5500m2. Przylega do drogi asfaltowej w centrum Malina - ul.Główna 79. Drugim krańcem graniczy z malowniczym parkiem w Malinie.
Lokalizacja działki: https://www.google.com/maps/@51.2158953,17.0624609,152m/data=!3m1!1e3?hl=pl
W otoczeniu powstają nowe domy. W pobliżu dostępne wszystkie niezbędne media. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej MN16. Minimalna powierzchnia działki budowlanej to 1000m2, czyli można ją podzielić na dwie lub trzy mniejsze działki. 
W pobliżu znajdują się m.in. pola golfowe TOYA Golf&Country Club Wroclaw (Raków Wlk.), lotnisko sportowe w Szymanowie (6 km).
Zaledwie 6km do wjazdu na AOW we Wrocławiu. Ekspresowy dojazd do i z Wrocławia. Droga S5 jest przesłonięta wzniesieniem i sasiednimi zabudowaniami; oddalona jest około 1 km, dzięki czemu nie zagraża hałasem. Podobnie daleko są linie wysokiego napięcia 400kV, biegnące przez północną część Malina. Linie wysokiego obniżają walory działek, dlatego zwykle nabywcy działek budowlanych nie chcą ich w zasięgu wzroku.
Jestem właścicielem.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 514... 514418683Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry