Działka budowlana na sprzedaż Smołdzino

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, Smołdzino, ul Słowińska, gmina Smołdzino, powiat Słupski na sprzedaż 119 000 PLN.

Na sprzedaż ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA numer 390/10 o powierzchni 1232 m kw, zlokalizowana w miejscowości Smołdzino w otoczeniu pięknych terenów Smołdzińskiego Parku Narodowego. Działka w niewielkim oddaleniu od od drogi powiatowej, dojazd utwardzoną drogą gminną, spokojna okolica, piękny widok Pełne uzbrojenie : woda, energia elektryczna i kanalizacja w działce. Nieruchomość usadowiona w niewielkiej odległości od jeziora Gardno i bazy kitesurfingowej, z drugiej strony morze Bałtyckie ze wszystkimi atrakcjami oraz wyjątkowymi na skalę europejską ruchomymi wydmami.

CENA 119 000,- PLN.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:

JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481 / 693 780 660
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Działka nieogrodzona, o kształcie prostokąta, uzbrojenie w wodę , energię elektryczną i kanalizacja w działce. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego gminy Smołdzino działka 390/10 przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość wyjątkowo atrakcyjna, doskonałe położenie, nieduża odległość do miejscowości gminnej oraz bliskość jeziora Gardno oraz morza, zapraszam na prezentację.

OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.

WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku
ul. Tuwima 8a/12
76-200 Słupsk

JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481 / 693 780 660
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 607... 607385481Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry