Działka budowlana Łazy (woj. śląskie)

Szczegóły ogłoszenia

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Łazach w woj. śląskim przy ulicy I. Paderewskiego o powierzchni: 2646 m2 (szerokość liczy około 25 m, długość 110 m). Działka jest w kształcie prostokąta.

Doskonale nadaje się pod zabudowę jednorodzinną. Najważniejsze jest to, że teren jest suchy. Dostępne są media w ulicy: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ze względu na położenie działki na terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej jest to także idealne miejsce dla osób aktywnych, jak również dla tych, którzy cenią sobie piękno przyrody. Działka położona jest w bardzo urokliwym miejscu z przepięknymi widokami.

Ogromnym atutem jest to, że w pobliżu znajduje się Zespół Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego (liceum ogólnokształcące, technikum), przedszkole, nowo wybudowany Kościół: Parafia PW.ŚW. Maksymiliana Marii Kolbego, supermarket Biedronka, dworzec kolejowy, przy którym znajduje się m.in. salon kosmetyczny, apteka, sklepy spożywcze, targowisko z warzywami, pizzeria.

Z działki samochodem w ciągu 10 minut dojedziemy do Zawiercia, w 20 minut do Dąbrowy Górniczej, a także w około 45 minut do Katowic.

Cena za m2 to 100 zł, a więc za całość wychodzi 264 600 zł. Jestem bardzo otwarta na negocjacje. Cena nie jest ostateczna.

Serdecznie polecam. Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 535- 383-013

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 535... 535383013Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry