Działka budowlana 2100m2 - Malin k.Wrocławia

Szczegóły ogłoszenia

Malin k.Wrocławia - nasłoneczniona działka budowlana 58/7 i 58/8 o łącznej pow. 2100m2, w odległości zaledwie 5 km od granic Wrocławia. Przylega do drogi publicznej.
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w spokojnej miejscowości Malin, przy nowej drodze w kierunku Wrocławia (ul.Sportowa), róg ul.Polnej. Z centrum Malina dojazd z ul.Głównej przez ul.Polną (ok. 250m). 
W otoczeniu powstają nowe domy. Na sąsiedniej działce 60/15 latem 2018r wybudowano nowy dom. W pobliżu dostępne wszystkie niezbędne media. Żadnego przemysłu, blisko lasu.
W pobliżu leży malowniczy park z jeziorkiem, pola golfowe TOYA Golf&Country Club Wroclaw (Raków Wlk.), lotnisko sportowe w Szymanowie (6 km), piekarnia Jul-Ka i kościół w Krynicznie (2 km). 
Zaledwie 6km do wjazdu na AOW we Wrocławiu. Ekspresowy dojazd do i z Wrocławia. Droga S5 jest przesłonięta wzniesieniem i oddalona ok. 1km, dzięki czemu nie zagraża hałasem. Podobnie daleko są linie wysokiego napięcia 400kV, biegnące przez północną część Malina.
Jestem właścicielem.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 514... 514418683Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry