Działka Bory Tucholskie - Lipy(3550 m2), warunki zabudowy

Szczegóły ogłoszenia

Powierzchnia 3550 m2, działka z wydanymi warunkami zabudowy.
Działka położona jest na skraju kociewskiej wsi Lipy (pomorskie, gm. Stara Kiszewa, pow. kościerski) w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. W pobliżu znajdują się domy w większości o charakterze letniskowym, niektóre zamieszkałe całorocznie. Do wsi prowadzi droga asfaltowa, następnie 300 metrów drogą gminną gruntową i 200 metrów prywatną, w której Kupujący dostanie udziały.
Wieś Lipy znajduje się na obrzeżu Borów Tucholskich. W najbliższej okolicy są państwowe jeziora (np. J. Kazubskie, J. Pieszczenko), zabytkowa warownia krzyżacka (miejscowość Zamek Kiszewski), ogród dendrologiczny położony w miejscowości Wirty, wypożyczalnia koni w Płocicznie. Lasy obfitują w jagody i grzyby. Do najbliższych większych miejscowości Stara Kiszewa i Zblewo jest odpowiednio 6-10 min. samochodem. W miejscowościach tych znajdują się sklepy, restauracje, stacje benzynowe i apteki. Wieś Lipy jest na uboczu szlaku komunikacyjnego z Kościerzyny do Starogardu Gdańskiego, z dala od ruchu samochodowego. Do miejscowości jest wygodny dojazd zarówno z okolic Trójmiasta, jak i autostrady A1. Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w miejscowościach Zblewo i Bytonia. Jeżdżą na niej pociągi relacji Tczew-Chojnice.
Na działkę wydane są warunki zabudowy które obejmują budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 160 m2, wysokości 9 metrów, budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 80 metrów. Na oba budynki przewidziane są dachy dwu spadowe 35-45 stopni. Warunki zabudowy obejmują budowę własnego ujęcia wody (wody podziemne w okolicy są na głębokości 30-35 metrów), szamba albo przydomowej oczyszczalni ścieków, własnego przyłącza energetycznego (linie znajdują się około 180 od granic działki).
Kupujący ma możliwość podziału kupionej działki na mniejsze i wystąpienie o warunki zabudowy dla każdej z nich z osobna.
Dane lokalizacyjne:
Działka: Pomorskie, powiat kościerski, gmina Stara Kiszewa, wieś Lipy, działka nr 219/15. Współrzędne działki: 53°57'30.2"N 18°13'13.3"
Prywatna droga z udziałem Kupującego, działka nr 219/19. Udziały w cenie działki.
Działka w całości przeznaczona na cele mieszkaniowe, warunki zabudowy wydane w dniu 17 IX 2015, w związku z tym nie obejmują jej ograniczenia ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (Dz. U. z 2018 r. poz. 1405 j.t.).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 696... 696471246Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry