Drewno opałowe zrzyny dębowe 10 mp / długość ok 30 cm

Szczegóły ogłoszenia

Zrzyny dębowe jest to odpad tartaczny - długości i grubości nie są jednakowe.
Długość ok. 30 cm
1 mp - waży 330 kg
Zapraszamy do zakupów drewna kominkowego. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Aby uzyskać podsuszone drewno kominkowe konieczne jest co najmniej 6 miesięcy suszenia, pozostawiając go najlepiej w miejscu wystawionym na działanie słońca, przewiewnym i chronionym przed wilgocią. 

Drewnex24.pl to największy skład drewna opałowego we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku i w województwie opolskim. Gwarantujemy duży wybór drewna kominkowego i do pieca. Jeżeli palisz dębem, bukiem, brzozą, grabem to czekamy na Twoje zamówienia ( zrzyny dębowe do pieców i kominków już od 90 zł za 1 mp). Teraz mamy jeszcze drewno kaloryczne dębowe z wycinki jesiennej 2018. 

Jeżeli nie masz rozeznania jakie drewno powinieneś zamówić to nasi konsultanci przedstawią najlepszą ofertę. Naszym klientom przesyłamy również informacje o promocjach, doradzamy jak składować drewno i jak zadbać o kominek w czasie jego użytkowania. Realizujemy małe i duże zamówienia w konkurencyjnych cenach. Przy zakupie większej ilości opału gwarantujemy prezenty w postaci wiklinowego kosza na drewno oraz darmową ilość drewna. 

Drewno na autach nie jest wsypywane a wyłącznie układane ręcznie. Kierowca przed wysypaniem opału na posesji dokona skrupulatnego pomiaru zgodności zamówienia z faktycznym stanem. Generalnie transport jest wliczony w cenę drewna. Z przejrzystej tabeli dowiesz się czy przysługuje ci darmowy transport czy też zostanie naliczona niewielka opłata. Po złożeniu zamówienia w sklepie zadzwonimy do Państwa w celu ustalenia daty i godziny dostawy drewna. Opłata za drewno możliwa przelewem lub gotówką u kierowcy w dniu dostawy.

Znajdujemy się 2 kroki od Wrocławia w miejscowości Piecowice a nasz transport dojeżdża do miejscowości oddalonych do 100 km . Informujemy, iż działamy na rynku od 2000 roku i dumni jesteśmy z zaufania jakim obdarzają nas co roku setki naszych Klientów. Mamy nadzieję, iż również Państwo dołączycie do rodziny Drewnexu. 

Zapraszamy więc do złożenia zamówienia.
DREWNEX, ul. Sportowa 24, 55-093 Piecowice, gmina Długołęka, powiat Wrocław, 

SKLEP https://www.drewnex24.pl

Dział zamówień: tel.: 535-700-133 tel.: 505-901-070 tel.: 790-298-419 tel.: 505-704-103 Ustalanie terminów dostaw u konsultantów z działu handlowego: tel.: 71 750 25 25, 505 90 10 70

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 717... 717502525Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry