Dreatteam – deratyzacja Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Deratteam posiada wieloletnie doświadczenie w branży związanej z DDD. W skład usług wchodzi dezynsekcja, dezynfekcja oraz deratyzacja. Kraków oraz inne miejscowości znajdujące się na terenie województwa małopolskiego, śląskiego oraz podkarpackiego są głównym obszarem oferowanych działalności.

Praca wykonywana jest profesjonalnie i odbywa się w oparciu o panujące na rynku najnowsze trendy. Zespół Deratteam działa również zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami prawa UE – oznacza to, że przeprowadzane zabiegi są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Nabyta przez lata wiedza jest stale wzbogacana poprzez uczestnictwo zespołu w specjalistycznych szkoleniach oraz warsztatach.

Firma traktuję każdego klienta indywidualnie. W trakcie prac wykonywany jest specjalny program dotyczący zwalczania szkodników sanitarnych. Powstaje on w oparciu o przeprowadzoną wizję lokalną. Po wykonaniu usługi Deratteam wystawia również niezbędne protokoły.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zaznajomienia się z pełną ofertą!
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 502... 502035038Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry