DOSTARCZAMY Warzywa i Owoce Warszawa i okolice

Szczegóły ogłoszenia

Dzień dobry,

Zapraszamy do skorzystania z oferty dostaw świeżych owoców i warzyw najwyższej jakości. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży owocowo-warzywnej. Pozwala nam to uzyskać jakość i świeżość, którą docenią Państwa klienci.

Zajmujemy się zaopatrzeniem:
- Sklepów warzywniczych
- Sklepów spożywczych
- Restauracji i wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych

DLA GASTRONOMII
Posiadamy w ofercie warzywa idealnie nadające się dla gastronomii, które dzięki odpowiedniej kalibracji obniżają koszt i czas produkcji potraw. Posiadamy również warzywa obrane, pakowane próżniowo.

DLA SKLEPÓW WARZYWNICZYCH
Rozumiemy, że sklep warzywniczy musi w swojej ofercie posiadać więcej niż podstawowe warzywa i owoce, dlatego w naszym asortymencie znajdują się owoce, warzywa i zioła z całego świata. Ponadto, współpracując z nami, będziecie Państwo otrzymywać informacje o nowościach na rynku.

DLA SKLEPÓW SPOŻYWCZYCH
Dobrze prowadzona i odpowiednio zaopatrzona sekcja owoców i warzyw w sklepie ogólnospożywczym jest kluczem do sukcesu niejednego sklepu.  Współpracując z nami z łatwością wyróżnią się Państwo wśród konkurencji i zaoferują swoim klientom produkty, które spełniają ich oczekiwania.

Zainteresowanych ofertą cenową zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@foodeefresh.pl lub telefonicznego pod nr 503-908-514.

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 503... 503908514Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry