Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wlkp., poszukujemy kandydata na stanowisko

DORADCA DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ
/miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•    Sprzedaż samochodów osobowych, rozwiązań finansowych (kredyty, leasingi) i usług serwisowych dla klientów biznesowych
•    Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży od etapu pozyskania klienta do finalizacji kontraktu
•    Realizacja celów sprzedażowych związanych z rozwojem sprzedaży flotowej
•    Aktywne zdobywanie nowych klientów (budowanie bazy, rozmowy telefoniczne, umawianie i prowadzenie spotkań)
•    Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych podczas spotkań z klientami
•    Systematyczne raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM
•    Promocja marki poprzez uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych
•    Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższa jakość obsługi klienta

WYMAGANIA:
•    Wykształcenie minimum średnie
•    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z aktywnym pozyskiwaniem klienta
•    Umiejętność obsługi pakietu MS Office
•    Czynne prawo jazdy kat. B
•    Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
•    Zaangażowanie

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl  tel. 508 913 479

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych