Darłowo - dom w pod-darłowskich Jeżycach

Szczegóły ogłoszenia

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Do sprzedaży nieruchomość zabudowana położona w poddarłowskiej wsi Jeżyce w gminie Darłowo.

Dom mieszkalny wolno-stojący, murowany o pow. około 170m, parterowy z poddaszem użytkowym, posadowiony na działce gruntu o pow. 1926 m2, działce o nieregularnym kształcie. Dom murowany, otynkowany, dach pokryty dachówką cementową, ogrodzenie częściowe, od frontu wolny wjazd.
Na parterze domu ganek, duży korytarz, dwa pokoje dzienne, sypialnia, kuchnia, z jadalnią, łazienka, oddzielne wc oraz pomieszczenie gospodarcze, a także drugi korytarz i kotłownia. Na poddaszu komunikacja, dwa pokoje, pomieszczenie wc oraz część strychowa.
Dom częściowo wyremontowany, stare okna wymieniono na pcv, wymieniono drzwi wejściowe, część podłóg wyłożono terakotą, w sypialni panelem podłogowym, w łazience położono glazurę. Ściany wewnątrz budynku tynkowane, w części pomieszczeń tynk ozdobny. Dom ogrzewany piecem na opał stały umieszczony w wewnętrznym korytarzu, w którym też drugie wejście od strony podwórka.
Wysokość pomieszczeń na parterze 2,50 m, na piętrze skosy. Ta wysokość pomieszczeń daje możliwość uzyskania odpowiedniej przestrzeni i warto to wykorzystać przy planowaniu zmian wewnątrz budynku.
Stary dom to coś, co istnieje, staje się Twoje zaraz po zakupie. Można wejść do środka, wnieść narzędzia i materiały niezbędne do przystosowania lokum do własnych wymagań, zamknąć drzwi i rozpocząć prace. Zakup starego domu opłaca się wówczas, kiedy dostosowanie pomieszczeń do własnych potrzeb możemy wykonać sposobem gospodarczym. Kupując istniejący dom z przyłączami wody i prądu nie skazujemy się na rajd po urzędach i instytucjach, aby uzyskać zgody na przyłącza i wszelkie pozwolenia.
Na działce dwa budynki gospodarcze, z czego jeden drewniany w głębi posesji, drugi od frontu, murowy, pokryty dachówką cementową z dwiema bramami garażowymi.
Dom i budynki znajdują się w ukształtowanym otoczeniu, przy wybudowanej już drodze i sąsiadują z innymi domami. Daje to poczucie bezpieczeństwa i swego rodzaju pewności, że krajobraz za oknem nie będzie się szybko zmieniał, co dzieje się czasem przy zakupie pustej działki. Na działce już są posadzone drzewa: stary rozłożysty orzech włoski, nieco mniejszy nieopodal, drzewa owocowe i ozdobne. Z boku studnia, w głębi warzywnik i tunel foliowy.
Można tu zamieszkać na stałe lub potraktować to miejsce jako dom letni. Jeżyce to duża wieś położona 7 km od Darłowa. Mieszka tu ponad 250 mieszkańców, w miejscowości sklepy, domy mieszkalne, gospodarstwa rolne i agroturystyczne. Opłaty związane z utrzymaniem domu: podatek od nieruchomości w wysokości około 50 zł na kwartał, media-opłaty wg zużycia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zapraszam do kontaktu.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 691... 691479051Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry