Do wynajęcia biuro do własnej aranżacji w Katowicach

Szczegóły ogłoszenia

Biuro znajduje się w ścisłym centrum Katowic, na trzecim piętrze w siedzibie Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach przy placu Wolności 12.

O idealnej dla biznesu lokalizacji biura świadczy bliskie sąsiedztwo najważniejszych placówek urzędowych, dostępność do dróg szybkiego ruchu (DTŚ, autostrada A4) oraz dworców PKP, PKS i przystanków komunikacji miejskiej.

Istnieje możliwość dostosowania lokalu do rodzaju działalności zgodnie z Państwa potrzebami - w lokalu można prowadzić działalności o przeznaczeniu biurowym, usługowym lub handlowym.

Lokal użytkowy składa się z dwóch pomieszczeń o łącznej powierzchni 38,57m2.

Cena wynajmu już od 33 zł netto za metr kwadratowy.

Budynek wyposażony jest m.in. w monitoring, recepcję / Biuro Obsługi Klienta, sale konferencyjne do dyspozycji najemców (od 30 do 65m2), zaplecze socjalne, podjazd dla Osób z niepełnosprawnością ruchową.

Zapraszamy do obejrzenia pomieszczeń, szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie (515 037 301 lub 32 259 62 61) lub osobiście.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 322... 322596261Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry