Deweloper nawiąże współpracę z właścicielami gruntów

Szczegóły ogłoszenia

W BOSA Development wiemy, że każde spektakularne przedsięwzięcie deweloperskie zaczyna się od kawałka niezabudowanego gruntu, dlatego stale szukamy możliwości podjęcia współpracy z właścicielami nieruchomości gruntowych. Swoje działania koncentrujemy w aglomeracji Szczecińskiej oraz rejonach nadmorskich w województwie zachodniopomorskim

Jeżeli dysponują Państwo gruntem o powierzchni minimum 600 m2 zlokalizowanym w województwie zachodniopomorskim, dla którego nie uchwalono Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, lub uchwalono z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej chętnie nawiążemy z Państwem współpracę!

Nasz zespół przeprowadzi analizę chłonności i możliwości zabudowy nieruchomości gruntowej i przedstawi Państwu rzetelną, uczciwą i przejrzystą formę współpracy. Oferujemy udziały w spółce celowej, podział zysku oraz pewny i szybki zarobek. Stosujemy tylko sprawdzone modele współpracy! W przypadku posiadania nieruchomości gruntowej nadającej się do zrealizowania inwestycji deweloperskiej, zysk z całego procesu jest niebagatelnie wyższy niż ten, który można osiągnąć poprzez standardową sprzedaż gruntu.

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami!

️Zadzwoń: +48 693 480 611 ️
Odwiedź: www.bosa-development.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 693... 693480611Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry