W związku z dynamicznym rozwojem sieci HYGIEIA poszukujemy osobę na stanowisko :
DERMOKONSULTANTKA

Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa pacjentów zgodnie ze standardami naszej firmy
  • Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję produktów kosmetycznych
  • Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z pacjentami
  • Udzielanie fachowej konsultacji z zakresu właściwości, stosowania i działania dostępnych dermokosmetyków
  • Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności dermokosmetyków

Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości dermokosmetyków
  • Wiedzy z zakresu stosowania, działania i właściwości dostępnych kosmetyków
  • Wykształcenia kierunkowego (preferowany profil kosmetyczny lub pokrewny)
  • Nienagannej prezencji i wysokiej kultury osobistej
  • Dyspozycyjności oraz zaangażowania do pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin lub na godziny

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na maila rekrutacja@hygieia.pl w tytule należy wpisać "DERMOKONSULTANTKA" . Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.