Depresja. Kim jestem i co ja tutaj robię?

Szczegóły ogłoszenia

Depresja. Kim jestem i co ja tutaj robię? Jak odnaleźć siebie?
 
Czujesz się nierozumiany? Czujesz, iż coś jest tutaj nie tak? Dostrzegasz, że wszystko to wokół Ciebie jest bez sensu? I masz rację. Odzywa się Twoja inteligentna Dusza. Ona wie, iż coś jest tutaj nie tak i wie, że wszystko to, co widzisz wokół siebie, jest bez sensu. Ona wie, że liczy się tylko to, co czujesz Ty!
 
Powiedzieli Tobie, że masz depresję? Jednak nikt nie potrafi Tobie pomóc, nie potrafi Ciebie zrozumieć i nie potrafi Tobie wytłumaczyć, co się dzieje? Zapraszamy do AIO. U nas osoby postrzegane społecznie jako osoby z depresją, traktowane są jako osoby wyjątkowe. Doceniamy ich inteligencję. Rozumiemy ją. Wiemy o tym, iż osoby takie, dostrzegają chaos ogarniającego nas świata i chętnie z nimi współpracujemy. Widzą nieład oraz brak spójności i skonkretyzowanego celu w otaczającym nas społeczeństwie. I mają rację. Otaczające nas społeczne normy oparte są na zasadach, w których człowiek inteligentny nie chce funkcjonować. Dlatego odzywa się w nim głos. Głos, który mówi, że nie po to tutaj jesteśmy.
 
Naprawdę Ciebie rozumiemy!
 
Osoby definiowane jako osoby z depresją z reguły są osobami bardzo inteligentnymi i bardzo wrażliwymi. Wrażliwość jednak jest cechą, która obecnie nie jest wspierana przez społeczeństwo, o czym w AIO dobrze wiemy. Pomagamy więc takim osobom odnaleźć się w otaczającej nas rzeczywistości i pokazujemy jak przewartościować swoje myślenie. Wyjaśniamy wiele kwestii, które nie są zrozumiałe na początku drogi, pomagamy dbać o siebie oraz o własne potrzeby, wytyczamy nową ścieżkę, uczymy jak nią podążać. Wszystko to jest w AIO - pełne wsparcie w każdym zakresie. Zapraszamy!
 
Dane kontaktowe:
AIO - Holistyczne Centrum Rozwoju Człowieka "Center of AIO"
40-048 Katowice, ul. Kościuszki 25/4, tel. +48 573 149 137
www.centerofaio.com | www.aioknowledge.com

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 573... 573149137Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry