CREAM + I gat - wstępne sortowanie (bez babci i odpadu

Szczegóły ogłoszenia

Oferuję asortyment odzieży używanej po tzn. presortingu, czyli wstępnym sortowaniu, które ma na celu odrzucenie z niesortu odpadu oraz tzn. "babci". Nie prowadzimy własnych sklepów, więc niesort pozbawiany jest wyłącznie dwóch powyższych kategorii. Przygotowujemy tak towar zarówno do sklepów z odzieżą używaną, jak i dla innych hurtowni, które dzielą ten asortyment na kolejne kategorie dla swoich klientów końcowych.

W skład big baga wchodzi odzież damska, męska, młodzieżowa oraz dziecięca, buty, torebki, akcesoria, drobne zabawki oraz domówka.

Procentowy skład po wstępnym sortowaniu:

1. ok. 11% CREAMU PREMIUM - czyli rzeczy nowych z metkami lub rzeczy bez metek, ale nigdy nie noszących śladów użytkowania. Są to ubrania w 100% zgodne z aktualnymi trendami. Trafiają się rzeczy marek premium jak Calvin Klein, Dior, Armani, Max Mara, Tommy Hilfinger, Hugo Boss itp.

2. ok. 31% CREAMU - czyli rzeczy nie noszących śladów użytkowania lub marek premium noszące delikatne ślady użytkowania. Wszystkie zgodne z aktualnymi trendami, rzeczy popularnych marek wśród pracowników firm i korporacji takich jak Massimo Dutti, Zara, Mango, Orsay, h&m, asos, zalando itp. Rzeczy są czyste, kompletne, nieznoszone, bez dziur czy zniszczeń

3. ok. 54% I gatunku (ale dalej rzeczy idealnie nadają się do wyceny na wieszaki) bez dziur, plam, zniszczeń itp.

4. ok. 4% to biżuteria + zabawki+ domówka

Atrakcyjna cena w stosunku do składu asortymentu wynika z naszej metody pozyskiwania niesortu - są to zbiórki wśród pracowników międzynarodowych firm i korporacji.

Minimalne zamówienie 1 big bag (czyli ok 200- 250 kg). Można do nas przyjechać zapoznać się z asortymentem, przejrzeć go sobie przed zakupem, wybrać big bag. Gwarantujemy stałość dostaw oraz możliwość zakupu na tiry. Do ceny należy doliczyć VAT.

W razie pytań - proszę o telefon 532-461-040bądź wiadomość email- hurt@ecowear.pl
Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ogłoszeniami z naszej oferty.

---
Nasza hurtownia działa od 2017 roku – mieści się w Parku logistycznym Point of View ul. Towarowa 1C (magazyn A), 05-530 Góra Kalwaria

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 532... 532461040Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry