Cieśla szalunkowy Francja - stabilne zatrudnienie

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:
Cieśla szalunkowy - Praca we Francji
lokalizacja - Alpy francuskie
Numer ref. C/FR/09

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca na budowie
  • wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
  • praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA, SATECO
WYMAGANIA:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla,
  • doświadczenie na szalunkach systemowych: SATECO, PERI, DOKA
OFERUJEMY:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020
  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2100 - 2400 euro netto/miesiąc
  • wynagrodzenie podstawowe 1850 euro netto/152 godziny, tj. 12,17 euro netto za godzinę
  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej
  • dla osób z komunikatywnym francuskim dodatek za znajomość języka francuskiego do 100 euro netto
  • zwrot kosztów przejazdu Polska-Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach pracy
  • darmowe zakwaterowanie
  • zapewniamy odzież roboczą.
CV można przesyłać poprzez link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Ciesla-szalunkowy-Praca-we-Francji/5572-3625-26-66b-2619.html
Tel. 735993324

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych