CHLOREK MAGNEZU SZEŚCIOWODNY farmaceutyczny 25 kg

Szczegóły ogłoszenia

Zamówienia można składać telefonicznie 602142303

Opis
CHLOREK MAGNEZU SZEŚCIOWODNY FARMACEUTYCZNY OP. 25 KG

Przedmiotem sprzedaży jest chlorek magnezu sześciowodny farmaceutyczny opakowanie 25 kg, oferowany produkt jest wysokiej jakości i czystości.

Chlorek magnezu ma szerokie zastosowanie w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym. Magnez i chlor należą do podstawowych makroelementów. Magnez w ludzkim ustroju znajduje się we wszystkich komórkach organizmu i zalicza się go do jednego z najcenniejszych i najistotniejszych biopierwiastków. Jest niezbędny dla działania ponad 300 enzymów i ma zasadnicze znaczenie dla prawie wszystkich układów, a niestety, większość z nas ma wysoki niedobór magnezu. Chlorek magnezu to łatwo przyswajalna forma tego pierwiastka, a do tego jest bardzo wydajny. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym źródłem magnezu, posiada szerokie zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń. Wspomaga leczenie chorób zakaźnych, stymulując białe krwinki, a co za tym idzie - nasz układ immunologiczny. Chlorek magnezu jest bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie, dobrze rozpuszczalny w etanolu.
Norma : Ph.Eur, Numer wg oznaczeń UE : E511

Cena za worek 25kg brutto 240,00pln

Koszt wysyłki jednego worka do 25 kg wynosi :
- na przedpłatę - 17,00pln brutto
- za pobraniem - 21,00pln brutto

W przypadku zamawianej większej ilości transport ustalany indywidualnie. Towar pakowany w takim przypadku na palecie. Cena zależna od wagi przesyłki.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

EDACH Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Zawieprzycka 8F
20-228 Lublin
Aleksandra
tel.602 142 303


Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych ( art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 201616/79 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO)) Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest EDACH Sp. z o. o. Sp. k.
W celu zapoznania się z ogólnymi przepisami zapraszamy na www.edach.eu

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 602... 602142303Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry