Chcesz zarobić do 100$ w 10 minut? Napisz do mnie!

Szczegóły ogłoszenia

Jeżeli chcesz szybko zarobić fajne pieniądze to świetnie trafiłeś. Od razu zaznaczam, że wszystko tu jest bezpieczne i jeżeli chcesz się dowiedzieć jak to działa, bez problemu Ci to wytłumaczę. Zarobek jest możliwy dzięki platformie trading 212, która pozwala zarobić od 1 do 100$ za rejestrację w ich serwisie.
Napisz do mnie w razie wątpliwości a odpowiem na wszystkie pytania!
INSTRUKCJA ????
1️⃣ Pobieramy  i instalujemy aplikację z linku
www.trading212.com/invite/Gc7YUTSb
2️⃣ Wybieramy otwórz konto  INVEST 
3️⃣ Wybieramy kraj Polska, obywatelstwo. Podajemy swoje imię i nazwisko, datę urodzenia , rezydencja, pesel, adres,  dochody,  wynagrodzenie,  zawód. 
4️⃣ Po założeniu konta dokonujemy weryfikacji, jeśli zostaniesz o nie poproszony. Należy dodać dokument i potwierdzenie adresu. Można użyć dowodu osobistego  lub paszportu. A do adresu wyciąg bankowy może być np Revolut , opłata za media itp. W celu przyśpieszenia weryfikacji, po załadowaniu dokumentów przechodzimy do opcji CHAT i prosimy konsultanta o weryfikację konta.
5️⃣ Dokonujemy depozytu minimalnego czyli 5 zł. Depozyty Revolutem i monese nie idzie. Ja użyłem karty kredytowej, można zrobić też przelew bankowy albo Blikiem. 
????Po 24 godzinach od zaksięgowania depozytu otrzymujemy darmową akcję
6️⃣ W przypadku kiedy zostawimy sobie akcję, i będziemy używać konta, w tym konta testowego na którym będziemy się uczyć jest obowiązek logowania się na platformę raz na 3 miesiące. Brak aktywności spowoduje zamknięcie naszego konta i odebranie darmowej akcji.
7️⃣ W przypadku odebrania akcji, i jej sprzedaży i wypłaty środków  nie ma obowiązku logowania się na konto. Można je zamknąć.
8️⃣  Za każdą zaproszoną osobę, która zarejestruje się z naszego linku, i wykona powyższe czynności również otrzymamy darmową akcję. 
⛔️Akcję mozna sprzedać jak tylko zostanie aktywowana, wypłaty można dokonać po 30 dnia od momentu otrzymania. Regulamin promocji i ważne pytania znajdziecie w zakładce FAQ????
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 795... 795808955Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry