Ceremonia Przywołania Swoich Energii

Szczegóły ogłoszenia

Czy czujesz się zmęczony lub bez siły? Podczas kontaktu wzrokowego nawiązujemy połączenie z drugim człowiekiem bądź inna istota. Te połączenia tworzą się na czakrach lub mogą obiegać czy nawet oplatać cały narząd wewnętrzny, prowadząc w ten sposób do bólu lub choroby. 

Często zdarza się w życiu tak, że mimo iż zakończyliśmy pewne znajomości czy relacje, one wciąż do nas wracają (tak jak by pewien element lub część Ciebie została przy tej sytuacji czy zdarzeniu). Dzieje się tak, ponieważ nie zostały wycofane energię oraz uzdrowione połączenia tych energii. 

Tak długo jak będziemy sprawy energetyczne odkładać na później, tak często będą się ciągnąć za nami schematy byłych związków, partnerów czy też nie przerobione relacje z rodzicami. Znacznie łatwiej nam na to wszystko spojrzeć, gdy przywołujemy swoją energię z wszystkich miejsc i od wszystkich Istot właśnie z powrotem do nas i zintegrujemy się w swojej siłę i mocy.

Zapraszam Cię na Ceremonię

Więcej o Sanktuarium Życia znajdziesz na:
www sanktuariumzycia pl
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 668... 668956119Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry