Budynek kontenerowy, wolno stojący, pawilon, sprzedaż, wynajem

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Lokal/biuro Przeworsk

Szczegóły ogłoszenia

Budynek parterowy, przykryty dachem o nachyleniu 2 cm do tyłu budynku. Obiekt został zaprojektowany na rzucie prostokąta o wymiarach 2,50m x 5,00m, z wejściem zlokalizowanym od strony frontowej.

!! Sprzedaż i wynajem !!

Budynek w technologii kontenerowej , ściany i strop na konstrukcji stalowej ocieplone, pokryte blachą.

Ściany zewnętrzne na konstrukcji stalowej pełnią rolę konstrukcyjną nośną konstrukcji stropo-dachu, oraz rolę przegrody termicznej.
W projekcie zastosowano ściany wykonane wewnątrz i zewnętrznie z deski elewacyjnej, dwukrotnie impregnowanej Sadolin Classic, wewnątrz bezbarwny, zewnątrz teak. Całość przykręcona do łat, stanowiących stelaż drewniany, zamocowany do metalowej konstrukcji nośnej. Wykończenie stanowią drewniane listwy wykończeniowe zakrywające rzędy wkrętów. Wypełnienie pomiędzy deskami zewnętrznymi i wewnętrznymi stanowi pianka poliuretanowa o grubości 10 cm, stanowiąc tym samym dodatkową barierę termiczną i akustyczną.

Stropodach wykonany z góry z blachy trapezowej, wewnątrz deska elewacyjna, dwukrotnie impregnowanej Sadolin Classic bezbarwny, przykręcona do łat stanowiących stelaż drewniany, zamocowany do metalowej konstrukcji nośnej. Pomiędzy obydwoma materiałami wypełnienie stanowi styropian o grubości 10 cm, stanowiąc barierę termiczną i akustyczną. Pokrycie dachowe wykonane z blachy trapezowej t8 w kolorze RAL 7016 zakończone obróbkami blacharskimi i zabezpieczone dodatkowo silikonem budowlanym oraz taśmą dekarską. Wykończenie wewnątrz stanowią drewniane listwy wykończeniowe zakrywające rzędy wkrętów.

Stolarka z pcv, typowa, produkowana seryjnie w kolorze zewnętrznym RAL 7016 oraz drzwi wewnątrz RAL 7016 i okna białby RAL 9001, wykończone na zewnątrz obróbkami blacharskimi z blachy w kolorze RAL 7016. Drzwi zewnętrzne z pcv, obniżony próg, wkładka dwustronna, zamykane na klucz.

Konstrukcja podłogi wykonana z profili i kątowników stalowych, na których osadzone są płyty warstwowe, płyty osb 10mm i wykładziny pcv 2.6mm. Listwa przypodłogowa pcv w odpowiednim kolorze.

Budynek wyposażony w instalację elektryczną: podłączenie zewnętrzne prądu, gniazdo hermetyczne pojedyncze, wewnątrz rozdzielnia z trzema bezpiecznikami różnicowymi po jednym dla każdego z dwóch podwójnych gniazd oraz włącznika światła.

Ogrzewanie pomieszczeń budynku odbywać się będzie przy pomocy grzejnika elektrycznego naściennego.

Wysokość wewnątrz pomieszczeń od ściany frontowej 252.5 cm, od ściany tylnej długiej 250.5 cm.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 553... 553312954Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry