Brzoza Drewno kominkowe - ilość 1 m3/ Dolnośląskie

Szczegóły ogłoszenia

Brzoza Drewno kominkowe - ilość 1 m3/ Dolnośląskie/ Opolskie

Drewnex24.pl to największy skład drewna opałowego we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku i w województwie opolskim. Gwarantujemy duży wybór drewna kominkowego i do pieca. Jeżeli palisz dębem, bukiem, brzozą, grabem to czekamy na Twoje zamówienia ( zrzyny dębowe do pieców i kominków już od 90 zł za 1 mp).  

Jeżeli nie masz rozeznania jakie drewno powinieneś zamówić to nasi konsultanci przedstawią najlepszą ofertę. Naszym klientom przesyłamy również informacje o promocjach, doradzamy jak składować drewno i jak zadbać o kominek w czasie jego użytkowania. 

Realizujemy małe i duże zamówienia w konkurencyjnych cenach. Przy zakupie większej ilości opału gwarantujemy prezenty w postaci wiklinowego kosza na drewno lub darmową ilość drewna.

Drewno na autach nie jest wsypywane a wyłącznie układane jest ręcznie. Kierowca przed wysypaniem opału na posesji dokona skrupulatnego pomiaru zgodności zamówienia z faktycznym stanem. 

Generalnie transport jest wliczony w cenę drewna. Zadzwoń a  dowiesz się czy przysługuje ci darmowy transport czy też zostanie naliczona niewielka opłata. Po złożeniu zamówienia w sklepie zadzwonimy do Państwa w celu ustalenia daty i godziny dostawy drewna.

Opłata za drewno możliwa przelewem, kartą lub gotówką u kierowcy w dniu dostawy. 
Znajdujemy się 2 kroki od Wrocławia w miejscowości Piecowice a nasz transport dojeżdża do miejscowości oddalonych do 100 km .

Informujemy, iż działamy na rynku od 2000 roku i dumni jesteśmy z zaufania jakim obdarzają nas co roku setki naszych Klientów. 
Mamy nadzieję, iż również Państwo dołączycie do rodziny Drewnexu. 

Zapraszamy więc do złożenia zamówienia Tel.  505 90 10 70 infolinia 71 750 25 25
DREWNEX, ul. Sportowa 24, 55-093 Piecowice, gmina Długołęka, powiat Wrocław

Zapraszamy  serdecznie!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 505... 505901070Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry