Brygadzista/Team Leader zespołu stolarskiego - BELGIA

Szczegóły ogłoszenia

Ready Construct
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku belgijskim.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

• BRYGADZISTA / TEAM LEADER zespołu stolarskiego

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

• Współpraca i nadzór nad grupą stolarzy (3-4os.)
• Nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych
• Prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem
• Wykonywanie zewnętrznych/ wewnętrznych konstrukcji drewnianych
• Montaż tarasów z drewna, obijanie fasad drewnem, montaż okien i drzwi itp…
• Obróbka elementów drewnianych

Od nas otrzymasz:

• Pracę na długi okres
• Bezpłatne mieszkanie
• Stabilne zatrudnienie polska umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

• Posiadasz min 2 lata doświadczenia na stanowisku brygadzisty/team leadera
Posługujesz się biegle językiem angielskim
• Posiadasz umiejętność kierowania zespołem
• Znasz rysunek techniczny
• Lubisz nowe wyzwania i z chęcią podejmujesz się nowych zadań

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

+48 730 699 100 – Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.eu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ensila Group sp. z o.o. sp.k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.