Bolo, do adopcji, Amstaffy Niczyje

Szczegóły ogłoszenia

Bolek mieszka w dt w Lublinie To młodziak, pies, ok 10 miesięcy, który wiek szczenięcy przeżył przykuty do kaloryfera. Dzięki Chełmskiej Straży dla Zwierząt wyratowany z opresji. Obecnie w trakcie socjalizacji i nauki życia u boku normalnego człowieka. Fajny pies, którego opisujemy "w pigułce"
- stosunek do kotów ; nieznany
- stosunek do psów : na spacerach wykazuje pozytywne zainteresowanie, merda ogonem, chce się bawić, na agresje nie odpowiada, nie jest nachalny, odwołany spokojnie odchodzi we wskazanym kierunku.
- stosunek do dzieci ; nie sprawdzony luzem, na smyczy jest przyjazny, nie jest mocno zainteresowany
- zachowanie w domu gdy domownicy są: większość dnia przesypia na kanapie, gryzie na posłaniu kość bądź bawi się zabawkami. Chodzi za mną krok w krok, najchętniej by wlazł ze mną pod prysznic, zostawiony pod drzwiami próbuje je otwierać, a gdy mu się nie uda, kładzie się i czeka aż wyjdę. Lubi obserwować co się dzieje przez balkon. Czasami zdarza mu się nakręcić na zabawę, wtedy próbuje mnie podgryzać, kopulować jednak, gdy kilka razy zostaje olany odpuszcza. Wymusza uwagę szczekiem i piskiem, ale to niezwykle rzadko, gdy się Go ignoruje - odpuszcza. Przesypia całą noc. Śpi do 9-10 i nawet się nie ruszy, często ja wstanę a on jeszcze leży w łóżku. Śpi w łóżku i na kanapie. Ma swoje miejsce w klatce oraz posłanie pod klatka, ale nie lubi tam leżeć. Wymaga jeszcze pracy i nauki podstawowych komend, staramy się nad tym pracować. Trzeba zamykać sedes, lubi pić z niego wodę :) Nie bierze do pyska rzeczy, których nie powinien. Nie szczeka. - gdy jest sam w domu; obecnie jest rzadko ok 3-4 h dziennie, jest zamykany w klatce, ponieważ we wcześniejszym domu tymczasowym pod nieobecność niszczył. Zamknięty niestety piszczy i bardzo się denerwuje… próbuje się wydostać z klatki. Dwa razy mu się to udało- raz zjadł czekoladki, a raz nie zrobił nic. - spacery: ciągnie na smyczy, bardzo … pracujemy nad tym… do innych psów podchodzi, przywita się i idzie dalej. Gdy jest spuszczony ze smyczy, głownie na wybiegu, wraca na zawołanie, czasami zainteresuje się czymś innym to mu dłużej zajmie reakcja. Na wolnej przestrzeni pierwsze próby zaliczone bez smyczy, zabawa szarpakiem i rzucanie piłek (bardzo ładnie oddaje), Bolo pilnuje się nie interesuje go nic innego poza zabawą. Taki jest Bolo.
Kontakt +48503305077
Nasz podopieczny szuka domu na zawsze, świadomego, aktywnego, nastawionego na pracę z rozbrykanym czworonogiem. Chętnych do adopcji prosimy o wypełnienie ankiety, którą przekazujemy za pośrednictwem FB lub na e-maila Kolejny krok to kontakt z naszej strony, wizyta przed adopcyjna i można wtedy jechać poznać psiaka i podjąć ostateczną decyzję o adopcji.
Jeśli ktoś ma ochotę pomóc nam pomagać to podajemy dane: wpłaty z dopiskiem : DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE SWIFT: BREXPLPWMBK Paypal: PL- 201140 200 4 0000 37 02 7764 770 7 Kod SWIFT mBank: BREXPLPWMBK PayPal aszubert małpa op.pl Kontakt w sprawie adopcji : mail: amstaffyniczyje małpa gmail.com

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 503... 503305077Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry