Bolesławiec_ praca produkcyjna_ nowe stawki wynagrodze

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca Bolesławiec

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, dla renomowanej firmy z Bolesławca- produkcja systemów wentylacyjnych dla budownictwa, prowadzi rekrutację kandydatów na stanowisko:
  • pracownik produkcyjny/ pakowanie asortymentu
Informacje ogólne:
  • praca od zaraz
  • czas pracy: poniedziałek - piątek
  • system pracy III zmianowy: 6.00 - 14.00/ 14.00 - 22.00/ 22.00 - 6.00
  • ilość wolnych miejsc: 7
  • lokalizacja: Bolesławiec
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez pracodawcę
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i kwalifikacji
Wymagania:
  • gotowość do pracy zmianowej
  • chęci podjęcia zatrudnienia
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej lub magazynowej
  • zdolność koncentracji i logicznego myślenia
  • samodzielność w działaniu
  • zdolności manualne
  • punktualność, rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • mile widziana umiejętność obsługi elektronarzędzi
Opis stanowiska pracy:
  • obsługa linii produkcyjnej
  • łączenie wyprodukowanych elementów w całość
  • wstępna kontrola jakości
  • pakowanie
  • prace magazynowe
Jeśli nie masz doświadczenia w pracach produkcyjnych- to nie problem! Koordynator wprowadzi Cię we wszystkie obowiązki i będziesz pod jego opieką aż do nabycia samodzielności w wykonywanych obowiązkach.

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu.

CV można przesyłać poprzez portal z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Domino Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu   ul. Taczaka 24, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Domino Polska Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135) oraz na ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
 Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania.   Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest  Domino Polska Sp. z o.o.. z siedzibą w Poznaniu ul. Taczaka 24.  Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.