Szczegóły ogłoszenia

Firma www.ogrodzeniahurt.com prezentuje szeroką ofertę firmy Joniec, której jest certyfikowanym sprzedawcą. W ofercie wiele rozwiązań dla Państwa domów i ogrodzeń. Zajmujemy się kompleksową obsługą od projektu po wykonanie. Na czym to polega ? Po wstępnej rozmowie telefonicznej, bądź w siedzibie naszej firmy, jesteśmy w stanie wyliczyć dokładnie potrzebny materiał według gustu i preferencji klienta. Nanosimy plan z zachowaniem odległości w wewnętrznym systemie firmy Joniec, z uwzględnieniem bram, furtek, śmietników. Wyliczamy ilość potrzebnych bloczków oraz chemii budowlanej niezbędnej do prawidłowego wykonania, według wskazówek firmy Joniec.
Następnie skupiamy się na wypełnieniach czyli bramach, furtkach i przęsłach Dobieramy kolorystykę  w szerokiej gamie oferty  i wyliczamy jej koszt.
Nie chcemy ręcznie otwierać bramy? Furtka musi zawsze się zamknąć nawet gdy wchodzimy z zakupami i nie mamy wolnej ręki ? To nie problem. Dysponujemy najlepszą automatyką na rynku Polskim, Austriackiej firmy Tousek, dlaczego takiej? Z doświadczenia wiemy jak zmienne są warunki w naszym kraju, i jak ważne jest, by automat zawsze działał. Automaty te posiadają tryby, przekładnie z odlewów w kąpieli olejowej, nie stosuje się często wadliwych w użytkowaniu, wątpliwych części z nietrwałych materiałów
Oczywiście ceny na aukcji nie uwzględniają rabatów ilościowych. By dowiedzieć się więcej zadzwoń bądź napisz do naszej firmy. W ofercie również panele ogrodzeniowe 2d/3d , obejmy, podmurówki modułowe, łączniki, słupki i wiele wiele więcej. Możliwy montaż w odległości 30 km od siedziby firmy.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 793... 793770570Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry