Black Belt Karate, Fumio Demura

Szczegóły ogłoszeniaBlack Belt Karate, Fumio Demura
Poradnik z podstawowymi postawami, uderzeniami, blokami itd w shito-ryu Karate
Wydawnictwo Budo-sport

Opis: Fumio Demura, ekspert w Shito ryu karate, prezentuje w książce bogaty zestaw technik tej sztuki walki. Zaczyna od dokładnego opisu powierzchni uderzających rąk i nóg oraz zaznaczenia miejsc wrażliwych człowieka, następnie przechodzi do szczegółowego omówienia postaw, po nich do technik uderzeń dłonią, następnie łokciem. Dużo uwagi poświęca technikom kopnięć, po nich szczegółowo omawia bloki stosowane w karate.Każda z wyżej wymienionych technik zilustrowana została zdjęciami.


Jestem sprzedawcą prywatnym. Posiadam e sporą biblioteczkę różnorodnych książek odziedziczonych po rodzinie. Część sobie zostawiam a  niepotrzebną mi resztę sprzedaje żeby zrobić miejsce na własną kolekcje a przy okazji trochę zarobić ;)
W związku z tym istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie na Dolnym Mokotowie lub w ostateczności spotkania się gdzieś na mieście.
W przypadku nie możności spotkania się preferuje płatność przelewem lub za pobraniem z wcześniejszym uiszczeniem  opłaty za wysyłkę. (Co paradoksalnie  często będzie droższe niż wartość przesyłki) :p 

P.S. Istnieje też możliwość  wymiany za jakieś książki fantasy/sf/przygodowe

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 537... 537412344Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry