Biuro Rzeczoznawców i Biegłych z zakresu budownictwa

Szczegóły ogłoszenia

Zlokalizowane w Chrzanowie Biuro Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych w zakresie technologii robót budowlanych, konstrukcji budowlanych, prawa budowlanego ma w swojej ofercie liczne usługi.

Wśród nich znajdują się przede wszystkim opinie techniczne, ekspertyzy budowlane, ekspertyzy i opinie przedsądowe, orzeczenia, raporty i analizy prawno-budowlane. oceny stanu technicznego wszelkich budynków projektów obiektów budowlanych, oceny projektów budowlanych, konstrukcyjnych, badanie awarii i uszkodzeń budynków i budowli, analizę uszkodzeń na szkodach górniczych i wiele więcej.

Wykwalifikowane grono specjalistów i inżynierów z zakresu branży budowlanej działa przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego, ale nie tylko. Biuro posiada dostęp do specjalistycznego sprzętu, więc wszelkie usługi przeprowadzane są sprawnie i z odpowiednią precyzją. Zachęcamy do kontaktu przedsiębiorstwa, mniejsze firmy, ale i osoby prywatne.

Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 326... 326230049Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry