Biopaliwo do Biokominków 2 l Zielona Herbata

Szczegóły ogłoszenia

Wysokiej jakości biopaliwo przeznaczone do stosowania we wszystkich typach biokominków. Biopaliwo zostało wyprodukowane na bazie czystego bioetanolu, który jest bezpieczny dla otoczenia, ponieważ nie wydziela trujących oparów, a jedynymi produktem spalania jest para wodna oraz dwutlenek węgla, dlatego nie pozostawia zabrudzeń, nie osmala naczyń. Biopaliwo posiada krystalicznie czystą konsystencję, a podczas spalania daje jasny wysoki i stabilny płomień. Jest bardzo wydajny, długo się pali.
Dodatek zapachowy delikatnie rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, wytwarzając przytulną atmosferę oraz napełniając Twój dom wspaniałym aromatem, dzięki któremu zawsze będziesz czuł się znakomicie.

Produkt posiada bezpieczną nakrętką w celu ochrony przed dziećmi, a także dyfuzor, dzięki któremu nalewanie biopaliwa jest łatwe i bezpieczne.
W zestawie 2 butelki jednolitrowe.

Firma Fire Family istnieje na rynku polskim od 2012 roku. Początki naszej współpracy to rok 1999 jako firma Beyster International Sp. Z O. O. W roku 2012 firma podzieliła się i powstała Fire Family Sp. Z O. O. jako bezpośredni dystrybutor firmy Beyster International, natomiast firma Beyster producent podpałek, brykietów, produktów ekologicznych typu wełna drzewna, produkuje i sprzedaje bezpośrednio na eksport.
Firma Beyster International posiada certyfikat ISO 9001:2008 co potwierdza jakość oferowanych przez nas produktów. Największy producent podpałki ekologicznej w Polsce. Naszą podstawową działalnością jest dostarczanie produktów do grilli i kominków. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę podpałek, grilli, akcesoriów grillowych i kominkowych, biokominków, zapałek. Aby sprostać wymaganiom klientów, każdego dnia staramy się podnosić jakość oferowanych przez nas produktów, czego dowodem jest posiadanie przez nas licznych certyfikatów. Dzięki temu nasze produkty cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem wielu wiodących firm na całym świecie.

Zastrzegam prawo pierwokupu Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 508... 508861544Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry