Betoniarz - praca w Danii bez języka!

Szczegóły ogłoszenia

Zespół Agencji Rekrutacji Rekruterus:
"Od dekady zajmujemy się rekrutacją pracowników do pracy za granicą. Jeśli szukasz ciekawych ofert z branży budowlanej, przemysłowej lub przemysłowo - produkcyjnej - koniecznie sprawdź nasze oferty! Oferujemy legalną pracę na zagranicznych warunkach"
Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Betoniarz

Miejsce pracy: Middelfart, Dania

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO!

Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o wypracowanej pozycji na rynku
  • praca od zaraz na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie: min. 21.000 DKK na rękę (po odciągnięciu kosztów zakwaterowania)
  • pomoc z formalnościami oraz zakwaterowaniem
    (koszt zakwaterowania ok. 2500DKK/miesiąc)
Ale i wymagamy:
  • min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, najlepiej za granicą

Obowiązki: wylewanie betonu pompą, wyrównywanie, zacieranie/szlifowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz zdjęcia twarzy na adres:

skandynawia.rekrutacja@gmail.com
lub o kontakt telefoniczny + 31 658965358

Wszystkim kandydatom dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Polub nas na Facebooku: Agencja Rekrutacji Rekruterus

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.