Atrakcyjne działki przy polu golfowym Lisia Polana

Szczegóły ogłoszenia

Do sprzedania w cenie 45 zł za metr kwadratowy teren obecnie podzielony na działki o pow: 3115 m2( 3115x45=140175), 3001 m2, 4372m2.
Podana w tytule działka o pow: 3115 m2 jest wynikiem jednej z propozycji podziału terenu.
Istnieje możliwość podzielenia terenu i dopasowania wielkości działki według życzenie nabywcy.
Jest możliwe otrzymanie warunków zabudowy.
Teren położony w bezpośredniej bliskości pola golfowego Lisia Polana.
Niezwykle korzystna inwestycja nie tylko dla pasjonatów golfa.
Bardzo malownicza i przyjemna okolica, idealnie nadająca się do wypoczynku jak i stałego zamieszkania. Gorąco polecam zakup działek ze względu na ich walory użytkowe i inwestycyjne.
Lokalizacja: - ok. 44 km od Warszawy, w odległości 9 km asfaltem od trasy Warszawa-Gdańsk.
Przy nieruchomości gminna droga asfaltowa.
Bezpośrednio prowadząca przez zabudowania wsi Pomocnia.
W pobliskim Modlinie (ok. 7 km w linii prostej) działa międzynarodowy port lotniczy, z którego latają tanie linie Rayner.
Planowane jest wybudowanie szybkiego połączenia kolejowego pomiędzy lotniskiem a Warszawą. Przeznaczenie terenu: Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego na terenie działki możliwe jest budownictwo z możliwością realizacji usług.
Nieruchomość sąsiaduje z zabudowaniami mieszkalnymi.
Media: Woda i prąd przy granicy, melioracja.
Opis: Nieruchomość Jednym z boków przylega do młodego lasu.
W sąsiedztwie jest raj dla wędkarzy (jezioro Pomocnia), stadnina koni, malownicza dolina Wkry stanowiąca szlak kajakowy. Jest to położony blisko Warszawy teren o mazurskich klimatach.
Teren bogatych we florę, faunę, kilkusetletnie sosny i dęby, fragmenty starorzeczy, gwarantuje ciszę i czyste powietrze wszystkim szukającym ucieczki od miejskiego gwaru.
Niezwykłą popularnością cieszą się spływy kajakowe spokojną rzeką Wkrą, które pozwalają na kontakt z naturą z innej perspektywy i podziwianie licznych gatunków roślin i zwierząt, często chronionych i rzadkich.
Dla Amatorów aktywnego wypoczynku polecam 4 kilometrową leśna ścieżkę dydaktyczną z wiatą przy leśniczówce, gdzie odbywają się spotkania edukacyjne. Można również zwiedzać liczne fortyfikacje z okresu wojennego, zabudowania i muzeum pobliskiej Twierdzy Modlin.
Rodziny z dziećmi mają dostęp w Pomiechówku do przedszkola i szkół na wysokim poziomie edukacyjnym i doskonale wyposażonych, a także do licznych placy rekreacyjnych dla dzieci – także w okolicznych miejscowościach. Prężnie działa także piłkarski klub sportowy dla małych miłośników piłki nożnej.
Obecnie trwają prace nad przygotowaniem Parku Doliny Wkry gdzie udostępniona będzie wiata, wieża widokowa, strumień z systemem zapór, podesty, mosty, kładki, tablice i rabatki edukacyjne, a to wszystko stanie w otoczeniu natury i okazałych drzew. Dodatkową atrakcją będą ustawione na terenie parku wiklinowe zwierzęta typu łoś, jeleń oraz miejsca do prowadzenia lekcji plenerowych.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 602... 602253579Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry