Atrakcyjna działka inwestycyjna !

Szczegóły ogłoszenia

Jeśli potrzebujesz nieruchomości pod inwestycję, bezpiecznej lokaty kapitału, zachęcamy Cię do zapoznania się z niniejszą ofertą - może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!!!!
Chojnickie Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 3239 m2, zlokalizowaną w miejscowości Wysoka, w powiecie pilskim, w województwie wielkopolskim.
Teren z symbolem wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 16U.- teren zabudowy usługowej w nieprzekraczalnych liniach zabudowy o budynkach do wysokości II kondygnacji nadziemnych oraz dopuszczalnej powierzchnia zabudowy do 40% powierzchni działki.
Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchniach: 1856 m2 i 1383 m2. Wjazd możliwy z dwóch stron: od ulicy Ogrodowej i ulicy Dworcowej.
W okolicy znajduje się zarówno zabudowa mieszkaniowa, jak również usługowa. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się sklepy i różnego typu usługi. Idealne miejsce pod siedzibę firmy – ścisłe centrum miejscowości.
Dostępne wszystkie media: woda, kanalizacja, prąd i gaz.
NIERUCHOMOŚĆ NA KAŻDĄ DZIAŁALNOŚĆ!!!
Oferta nr 245-2020
www.chbn.pl
Najlepsza lokalizacja w miejscowości Wysoka - atrakcyjne położenie,usługowo-handlowe sąsiedztwo,optymalne warunki dla komunikacji !!
 
*Działki znajdujące się w powyższej ofercie przylegają do nieruchomości zabudowanej lokalem użytkowym o powierzchni 347,50 m2 z działką 537 m2,stanowiącą również ofertę sprzedaży.
Zapraszamy do kontaktu!!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 501... 501708965Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry