Szczegóły ogłoszenia

Miejsce pracy – Halinów
Opis stanowiska:
Wsparcie pracowników działu eksportu w obszarze przygotowywania ofert, katalogów oraz dokumentacji handlowej i produkcyjnej. Bieżąca obsługa klientów i zamówień. Ścisła współpraca z działem produkcji i magazynem w zakresie realizacji zamówień.

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
- wykształcenie min. średnie
- znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office
- dobra organizacja czasu pracy, zdolności analityczne
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane
- znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- ambitne wyzwania zawodowe
- możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.