To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Biurowa Warszawa-Wola

Firma Garden Masters zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz pielęgnacją ogrodów i terenów zieleni. Stworzyliśmy wiele koncepcji małych i dużych ogrodów, rezydencji oraz terenów zieleni w przestrzeni publicznej i w kompleksach biurowych.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka biura
Miejsce pracy: Warszawa-Wola
Wymiar: Pełny etat

Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie ofert dla klientów (prezentacje PowerPoint),
  • Sporządzanie rozliczeń (Excel),
  • Organizacja zakupu materiałów - współpraca z dostawcami i firmami zewnętrznymi,
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji i korespondencji - zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów w firmie,
  • Obsługa poczty elektronicznej i tradycyjnej,
  • Przygotowywanie raportów, pism,
  • Wystawianie faktur w prostym programie księgowym,
  • Dbanie o zaopatrzenie biura,
  • Nadzór nad stroną internetową i profilami społecznościowymi,
  • Współpraca z dostawcami usług HR i księgowości.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – preferowane na kierunku architektura krajobrazu / ogrodnictwo lub pokrewnym; mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych (wymagana dyspozycyjność od poniedziałku do piątku),
  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office, w szczególności Excel, Power Point, Word,
  • Atutem będzie znajomość programów do projektowania ogrodów / AutoCad,
  • Atutem będzie znajomość roślin oraz systemów nawadniania,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę (w przypadku statusu studenta – umowę-zlecenie),
  • Pracę przy ciekawych projektach,
  • Dogodną lokalizację biura - blisko Metro Księcia Janusza,
  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane.
Nie interesuje nas współpraca zdalna.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na poniższy adres mailowy:
ogrody@gardenmasters.pl

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.