ARLEC NOWY+PILOT 5w1 - nawilżacz AROMATERAPIA PREZENT

Szczegóły ogłoszenia

Dzień dobry,

mam do sprzedania powystawowy klimatyzator / klimatyzer w pełni sprawny w idealnym stanie. Cena w sklepach to 519,99 zł.

ARLEC schładzacz odświeżacz powietrzawentylator 80W biały/
Schładzacz powietrza Morentti sprawi, że w najgorętsze, letnie poczujesz w swoim domu ożywczą bryzę z Karaibów. To sprytne urządzenie jest połączeniem wentylatora, schładzacza i odświeżacza powietrza.

Jako wentylator ARLEC wprawia lamele w wibracje poziome lub pionowe na trzech poziomach prędkości, generując ożywczy powiew nawet wtedy, kiedy powietrze dosłownie stoi w miejscu. W ten sposób urządzenie powoduje cyrkulację 400m³ powietrza w ciągu godziny. Po dołączeniu funkcji chłodzenia schładzacz zaczyna odparowywać wodę z 6-litrowego zbiornika, wyraźnie chłodząc przepływające obok powietrze. Proces ten, do którego urządzenie zużywa niewielką moc 80 watów, opiera się na czysto fizycznych zasadach bez konieczności stosowania plynu chlodzącego. W celu ponownego zwiększenia wydajności chłodzenia, można dodać do zbiornika z wodą dołączone wkłady lodowe, albo po prostu włożyć do niego kostki lodu.

W przeciwieństwie do tradycyjnych klimatyzatorów schładzacz powietrza wyróżnia brak ograniczen dot. miejsca postawienia. Nie ma rownież potrzeby instalowania kanału odprowadzajągo. Morenttiłatwo można umieścic w dowolnym miejscu, korzystając z 4 rolek transportowych.

Nasze urządzenie sprawdzi się nie tylko w roli klimatyzatora, ale także jako odświeżacz powietrza. Powietrze, zasysane przez system wentylacji poddawane jest skutecznemu procesowi filtracji, mającemu na celu oczyszczenie go z kurzu. Wszystkie filtry można łatwo wyjąć i wyczyścić ręcznie. Ponadto chłodzenie parowaniem znacznie poprawia w lecie suchy klimat pomieszczenia. Obsługa poszczególnych funkcji oraz ustawienie prędkości wentylatora następuje poprzez sześć dużych przycisków na górze sprzętu.

Schładzacz powietrza ARLEC wyróżnia sie niezykle użytecznym designem. Jako sprzęt kompaktowy doskonale czuje się w miejscach, w których nie zdają egzaminu wentylatory łopatkowe. Jego obudowa, wykonana z ładnego, białego tworzywa sztucznego posiada czarne wykończenie krawędzi. Do jej pielęgnacji nadaje się ściereczka lub wilgotna szmatka.

Proszę zwrócić uwagę, że chłodzenie strumieniem powietrza osiągane jest przez parowanie dyfuzyjne wody / lodu z będącego częścią urządzenia zbiornika na wodę o pojemności 6 litrów.

Właściwości:
panel sterujący
3 prędkości
timer: 1 - 12 godzin
oscylacja
kolor: biały
materiał obudowy: tworzywo sztuczne
moc: 80W
przepływ powietrza: 400 m3/h
poziom głośności: 55dB
maksymalna pojemność: 6L
pilot

Możliwość wysyłki: 20 zł
Odbiór osobisty: kielce

ZAPRASZAM DO ZAKUPU

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 795... 795698797Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry