Apartament i w mieście, i w lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Poszukuję współinwestorów do budowy własnego lokalu mieszkalnego w cenie małego mieszkania w bloku. Posiadam atrakcyjną nieruchomość w Radomiu, położoną na zielonych terenach budowlanych - Pruszaków, ul. Sygietyńskiego. Budowa umiejscowiona będzie na jednej z wydzielonych działek, wielkość do ustalenia. Inwestycja polegałaby na budowie systemem gospodarczym bliźniaków dwulokalowych. Oznacza to, że w budynku byłyby cztery lokale, po dwa na bliźniak. Wielkość lokalu również do ustalenia w zależności od chęci i wybranego projektu.
np.: Dom w bratkach 3 (R2B)
W tym projekcie koszt wszystkich robót budowlanych wskazany jest pomiędzy ok. 191 a 223 tys. zł. Cena obejmuje połowę bliźniaka, czyli dwa lokale, co daje koszt wybudowania lokalu w cenie 1728-2018 zł/m2. Przy założeniu, że działka będzie miała 1000 m2 udział w gruncie wyniesie ok. 35 tys. zł. Lokal 52,3 m2 będzie kosztował pomiędzy 125,5 a 140,5 tys. zł. Lokal 58,2 m2 będzie kosztował pomiędzy 135,5 a 152,5 tys. zł. Dojdą jeszcze koszty wspólne w postaci projektu, przyłączy, urządzenia terenu, itp. podzielone na 4 lokale. Zakładam, że zamkną się pomiędzy 8 a 10 tys. zł na lokal. Oznacza to, że koszt budowy lokalu zamknie się w kwocie pomiędzy 2,6 a 3 tys. zł. W cenie tylko 3 sąsiadów, własna działka do odpoczynku, piękana okolica. Jeżeli pomysł nie odpowiada obok mogę wydzielić działkę na dom jednorodzinny lub rozważyć możliwość budowy zwykłego bliźniaka.
Projekt inwestycyjny jest mniejszą wersją kooperatywy budowlanej, w której ramach powstają już w Polsce nowe, wspólne inwestycje (zobacz Kooperatywa Pomorze).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 511... 511651206Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry