Szczegóły ogłoszenia

Cześć!
Mam na imię Oliwia i jestem młodą ambitną osobą z ogromnym zamiłowaniem do pracy z dziećmi. Właśnie jestem na początku mojej przygody z rozkręcaniem własnego biznesu jakim są ANIMACJE- urodzinowe, na chrzciny, komunie, wesela, pikniki – ogólnie ujmując – każde jakie tylko dotyczą pracy z najmłodszymi

Dlaczego miałabyś/miałbyś wybrać właśnie mnie?

Pierwszą pracą jaką zaczęłam zaraz po skończeniu osiemnastu lat była właśnie praca animatorki na sali zabaw. Przez ponad rok zajmowałam się organizacją urodzinek, prowadzeniem animacji – malowaniem twarzy, tworzeniem balonowych zwierzaków, tatuażami czy też dekorowaniem pomieszczeń. Później pracowałam jako opiekunka do dzieci w Londynie.
Od najmłodszych lat uwielbiałam prace plastyczne i artystyczne – zawsze potrafiłam znaleźć sobie zajęcie. Również teraz, jako mama półtorarocznej Lenki uwielbiam kreatywnie organizować nasz wspólny czas wolny.

Co oferuję?
Malowanie buziek
Tatuaże wodne
Bańki mydlane
Skręcanie balonów
Kącik artystyczny – prace plastyczne dostosowane do wieku dzieci
Zabawy taneczne
Zabawy drużynowe

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Szczegóły, czas oraz zakres animacji są ustalane na tyle wcześnie aby nie trzeba było stresować się przed uroczystością.
Jestem w stanie zająć się organizacją animacji nie tylko na terenie Chodzieży ale również w odległości nawet do 100km (okolice miast: Piła, Złotów, Wyrzysk, Czarnków, Wągrowiec, Oborniki, Poznań, Gniezno) opłata za dojazd doliczana jest dodatkowo.
Pierwsza godzina animacji kosztuje 70zł a każda następna 60zł.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 792... 792712341Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry