Szczegóły ogłoszenia

W współczesnych świecie, który niesłychanie prędko się rozwija bazą w komunikacji jest znajomość języków obcych. Rzecz jasna nie musimy znać wszystkich języków europejskich, żeby się porozumieć w cudzoziemcami. Takim wielofunkcyjnym językiem, którym porozumiewa się dziś ludzkość to angielski zielona góra. I w zasadzie nie bez powodu mówi się, że język angielski przestaje być językiem odmiennym, a staje się drugim obowiązującym językiem, jaki niemal każdy zna, lub znać powinien.

Oczywiście, niestety u nas znajomość angielskiego nie jest tak korzystna jak powinno być. Nieznajomość języka angielskiego jest bodajże najogromniejsza pośród starszych ludzi. Młodzi ludzie oraz dzieci uczą się już języka angielskiego obowiązkowo w szkole. Ponadto wiele z nich dokształca się w szkołach językowych na kursach języka angielskiego. A takie szkolenia językowe są coraz to tańsze oraz dostępne dla każdego. Wolno wybierać w poziomie jak i czasie nauki oraz metodach kształcenia. Stale należałoby się uczyć języków, czy to w dom uczy w szkole językowej.

---------------
ENGLISH NAVIGATOR Joanna Hładkiewicz
ul. Fabryczna 14B/1, 65-410 Zielona Góra
Telefon: (+48) 881087919
Email: biuro@englishnavigator.pl
https://englishnavigator.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 881... 881087919Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry