Angielski, otworzę usta Twojego dziecka! Zapraszam dzi

Szczegóły ogłoszenia

Cześć!

Nazywam sie Wiktoria ;) Językiem angielskim regularnie posługuję się od 8 lat w życiu prywatnym, a od 5 w zawodowym.3 lata temu zaczęłam udzielać korepetycji. Po kilku miesiącach drukowania ćwiczeń, sprawdzania testów, powielania metod nauczania moich nauczycieli i obserwowania regularnie znudzonych dziecięcych twarzy, postanowiłam zmienić metodę. Podejść do nauki języka, w jak najbardziej naturalny i ciekawy sposób.Od tamtego czasu, praktycznie nie dotykam podręczników / nie drukuję tekstów czy ćwiczeń. W ciągu niecałych dwóch lat, czworo moich uczniów zmieniło się nie do poznania.

Z dzieci, które bały się otworzyć usta na lekcji, stali się młodymi ludźmi, którzy potrafią swobodnie rozmawiać o swoich zainteresowaniach z kompletnie obcymi osobami z różnych krajów, bez strachu i stresu związanego ze źle wypowiedzianym słowem, albo jego brakiem.Oswajam dzieciaki z rozmowami z osobami z innych krajów, dostarczam im doświadczeń w rozmowie z osobami z różnych kultur. Pokazuję, że idealna wymowa w takim języku jak angielski, tak na prawdę nie istnieje i że jest jego mnóstwo odmian.Kładę nacisk na swobodę wypowiedzi, brak stresu i umiejętność przekazania swoich myśli nawet w momencie, w którym brakuje nam odpowiedniego słowa.Zapraszam dzieciaki od 4 klasy podstawówki wzwyż.W przypadku dzieci z ADHD/ADD (ale nie tylko) chętnie podzielę godzinę na dwa bloki po 30 min ;)Wszystkie konwersacje odbywają się ONLINE.W przypadku zainteresowania moim ogłoszeniem, proszę o kontakt pod adresem:wika.korki.9881988@gmail.comDo usłyszenia!

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 697... 697889918Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry