ABC Wspinania - szkoła oferująca kursy wspinaczkowe

Szczegóły ogłoszenia

Szkoła ABC Wspinania zajmuje się między innymi prowadzeniem kursów skałkowych. Odbywają się one pod czujnym okiem instruktorów posiadających odpowiednie kwalifikacje w postaci licencji PZA. Doświadczenie pozwala merytorycznie przekazywać wiedzę oraz zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo uczestników. Zespół zawsze stara się dobierać poziom kursu do stopnia zaawansowania wszystkich uczestników. Dzięki temu w naszych kursach brać mogą udział zarówno osoby początkujące, dopiero co stawiające swoje pierwsze kroki we wspinaniu, jak i te bardziej doświadczone, które dotychczas nie miały czasu, aby wybrać się na takie formalne szkolenie.

Sam kurs trwać może minimum 6 dni podczas, których omawiane są zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa, sprzętu oraz techniki. Oprócz tego przez większość czasu przeprowadzane są zajęcia praktyczne, które skutecznie przygotowują wszystkich do późniejszego, samodzielnego wspinania w rejonach skałkowych. Szkoła zapewnia uczestnikom kompletny sprzęt, który jest niezbędny podczas brania udziału w kursie. Na zakończeniu wręczane są specjalne zaświadczenia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zaznajomienia się z pełną ofertą!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 609... 609465237Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry