Оператор производства

Szczegóły ogłoszenia

InterKadra - это польское кадровое агенство с 12-летним опытом на рынке труда. Мы предлагаем работу в соответствии с твоей квалификацией и потребностями. Мы являемся фирмой, достойной доверия! 

Nr 3372 в Государственном Реестрe.

В настоящее время для нашего клиента мы проводим набор на вакансию "Оператор производства".

На предприятие, занимающееся производством пиццы, требуются работники.
Предлагаем:
- Стабильную работу в три смены по 8-12 часов, в т.ч. ночные,
- работу в субботу-воскресенье,
- работу на umowę zlecenie,
- ставку 17 зл брутто в час,
- работу при комнатной температуре,
- жилье со всеми удобствами за 150 зл в месяц,
- довоз до места работы.

Задания:
- Контроль качества продуктов,
- укладывание продукции на производственной линии,
- подготовка компонентов для изготовления пиццы,
- контроль качества упаковки пиццы,
- обслуживание производственных машин.

Ожидаем:
- Готовность работать посменно и в субботу-воскресенье,
  добросовестность,
- точность при производстве пиццы согласно нормам,
- наличие актуальной санитарной книжки.

Для обратного контакта перейдите, пожалуйста, по ссылке: https://interkadra.traffit.com/public/form/a/1331

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterKadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie [kod 30-552, ul. Wielicka 50 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000272214.
Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych.
Podanie przez Panią/a danych jest dobrowolne ale niezbędne, aby zaproponować Pani/u współpracę.
Dane osobowe, które nam Pan/i podał/a, przetwarzamy do czasu ew. zgłoszenia przez Pana/ią sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy liczonych od dnia otrzymania tych danych. Przed upływem 12 miesięcy możemy skontaktować się z Tobą w celu ustalenia czy chcesz udzielić zgody na pozostanie w naszej bazie rekrutacyjnej do celów przyszłych rekrutacji (lub marketingowych) na dalszy okres kolejnych 12 miesięcy.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
Zachęcamy jednak do uprzedniego skontaktowania się ze Spółką celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, więcej informacji na stronie www.interkadra.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 503... 503102563Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry