©CałaPolska sprzeciw spis powsz. ludn.i ©Copyright

Szczegóły ogłoszenia

©Copyright 
Zastrzegam, że wykorzystanie moich prywatnych danych wymaga mojej zgody jako właściciela i Suwerena oraz Generalnego Wykonawcy majątku mojej osoby prawnej HALINA DOROTA MARZEC-ZIĘCIOWSKA oraz majątków osób prawnych zapisanych m.in. MARZEC, ZIĘCIOWSKI i innych bezpośrednio lub pośrednio powiązanych do ok. 324 roku p n e oraz majątków Człeków od ok. 324 roku p n e Marzec, Zięciowski, i innych powiązanych .
Wolny Człowiek Żywa Kobieta Halina Dorota Marzec-Zięciowska z Rodu Marzec ©Jako Wolny Człek Żywa Kobieta Halina Dorota Marzec-Zięciowska z Rodu Marzec korzystając z prawa formalnego opublikowania swojego sprzeciwu niniejszy zastrzegam prawa autorskie do informacji-danych o mnie i moich dzieciach , moim rodzie , rodach powiązanych pośrednio i bezpośrednio Sprzeciwiam się zgodzie zarówno swojego udziału jak i udziału innych członków rodziny i rodu Wolnego Człowieka Żywego Mężczyzny Wiktora Tomasza Zięciowski z Rodu Zięciowski oraz Wolnego Człowieka Żywego Mężczyzny Mateusza Zięciowskiego z Rodu Zięciowski oraz Wolnego Człowieka Żywego Mężczyzny Michała Marzec z Rodu Marzec oraz Wolny Człowiek Zywa Kobieta Sabina Waleria Marzec z rodu Bielerzewska oraz Wolnych Człowieka Żywych Kobiet i Mężczyzn z rodów Marzec, Zięciowscy i innych powiązanych bezpośrednio lub pośrednio w Narodowym Spisie powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021r. przeprowadzanym od 1 kwietnia 2021 roku w związku z brakiem uczciwego powiadomienia o celach zbierania danych przez firmę prywatną GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY w Warszawie symulująca organ państwowy oraz uzasadnionym naruszenia mojego interesu i interesu moich dzieci poprzez zaniechanie wskazania w treści Ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. o możliwości dobrowolnego przystąpienia do procedury spisu powszechnego.Copyright©

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 121... 121112211Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry