Wyróżnione w kategorii Telefony i RTV


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Telefony i RTV

do ustalenia

Digital24 - internetowy sklep ze sprzętem fotograficznym
 : 0 |   : 0

Sklep Digital24.pl to firma z Poznania posiadająca produkty z obszaru fotografii i rejestracji video. Nasza firma powstała w 2004 roku. Łączymy w sobie profesjonalizm i pasję. Oferujemy szeroki asortyment akcesoriów i sprzętu. Zapraszamy do zakupów przez Internet i w sklepach stacjonarnych w Wrocławiu i Poznaniu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi konsultanci udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości.

do ustalenia

Spyphone podsłuch telefonu komórkowego w telefonie android
 : 1 |   : 0

Jeśli szukacie oprogramowania, które pozwoli na kontrole telefonu bliskich możecie zdecydować się na propozycje przygotowane przez naszą firmę. Do zaoferowania mamy SpyPhone. Gwarantujemy dobrze przygotowane oprogramowanie, które sprawi, że będzie można między innymi zagwarantować sobie również kontrolę nad dziećmi czy możliwość kontrolowania pracowników, którym dajemy służbowy telefon.

do ustalenia

Zoomtak - zoomtakpolska.pl
 : 1 |   : 0

Chcesz, aby Twój telewizor zyskał duże możliwości? Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego produktu Zoomtak. Jego cechy charakterystyczne to: - doskonałość w każdym calu - parametry techniczne na wysokim poziomie - spore możliwości - język polski w systemie Nasz produkt charakteryzuje się także: - posiadaniem zegara LCD - obsługą kart pamięci - posiadaniem technologii bluetooth Zapraszamy do zamawiania dostarczanego przez nas produktu pod numerem +48 784 650 316.

do ustalenia

Telefony Xiaomi
 : 1 |   : 0

Jeżeli jesteście zainteresowani smartfonami, polecamy bardzo serdecznie markę Xiaomi. - oryginalność oferowanych przez nas produktów - 24 miesięczna gwarancja - serwis na terenie Polski - dostawa z Polski to wszystko sprawia, że jeżeli mówimy o smartfonach Xiaomi, warto kupić je w sklepie internetowym Migsm.pl.