Wyróżnione w kategorii Rolnictwo


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Rolnictwo

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Bakteryjne preparaty do zakiszania - polsil.pl Bakteryjne preparaty do zakiszania - polsil.pl

Polsil – preparaty biotechnologiczne dedykowane rolnikom. Produkty w ofercie: - stabilizatory do konserwacji kiszonek, - bogate w mikroorganizmy użyźniacze doglebowe, - probiotyki i preparaty do przydomowych oczyszczalni ścieków. Nasze zalety: - lider segmentu, - zdobywamy doświadczenie od 2003 roku, - oferta certyfikowana. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem: 508 564 817.

Toruń do ustalenia
Biostyma – nawozy do zbóż ozimych

Nawozy do zbóż ozimych i jarych same w sobie posiadają wiele składników odżywczych dla roślin, jednak ich zaletą jest również to, że można je mieszać z innymi agrochemikaliami. Na stronie producenta można znaleźć informacje odnośnie dopasowania nawozu do pory wzrostu rośliny i do pory roku.

Września do ustalenia
Intratna posada dla opiekunki osoby starszej w Holandii

Agencja Global Service M&A pilnie zatrudni miłą i odpowiedzialną panią do pracy w charakterze opiekunki osoby starszej. Praca ma być wykonywana na terenie Holandii w miasteczku niedaleko Nijmegen. Podopieczny to 84-letni staruszek ważący 68 kg i mający 171 cm wzrostu. Rok temu przeszedł wylew i od tego czasu ma częściowo sparaliżowaną lewą stronę ciała i porusza się przy pomocy balkonika lub wózka inwalidzkiego. Ma problemy z mową i nie zawsze można go zrozumieć. W nocy śpi a więc nie ma potrzeby wstawania do niego, kontroluje potrzeby fizjologiczne. Mieszka z żoną, która jest osobą zdrową, wykonuje większość obowiązków domowych oraz czynnie uczestniczy w opiece nad mężem. Do zadań zatrudnionej opiekunki należało będzie sprawowanie opieki nad podopiecznym, pomoc przy higienie i ubieraniu i doraźna pomoc w zajęciach domowych. Dla opiekunki znającej język niemiecki, angielski lub holenderski przynajmniej w stopniu komunikatywnym, proponowane wynagrodzenie wynosi 1300euro miesięcznie. Zatrudniona pani będzie ubezpieczona zarówno w kraju, jak i zagranicą. Przewidziane są premie świąteczne. Istnieje również możliwość zorganizowania przejazdu do miejsca pracy lub zwrotu kosztów podróży. Zatrudniona opiekunka będzie miała do dyspozycji osobny pokój z telewizorem, dostęp do internetu oraz zapewnione tanie połączenia telefoniczne z Polską. Chcemy podkreślić, że nasze oferty są zawsze gruntownie sprawdzane pod kątem warunków pracy i mieszkaniowych, a w związku z tym proponowane przez naszą firmę miejsca pracy są dokładnie takie, jakie przedstawiamy w naszych ofertach. Zlecana przez nas praca jest zawsze bezpieczna, legalna i sumiennie wynagradzana Bliższe informacje udzielane są pod numerem tel.: 748 513 499. Nasz formularz kontaktowy: http://gsma24.pl/formularz-zgloszeniowy/ Uwaga! W przypadku dezaktualizacji powyższego ogłoszenia zainteresowanym na pewno znajdziemy inne atrakcyjne miejsce pracy z podobnymi warunkami zatrudnienia.

- do ustalenia
Pługi5 Pługi5

Sprzedam pługi5 -unia orginal stan bardzo dobry

- 2,40 zł
Sprzedam ciągnik c 360 Sprzedam ciągnik c 360

Sprzedam ciągnik c 360 po remoncie kapitalnym przepracował po remoncie 80mtg stan bdb.

Paczków 12.600,00 zł
Sprzedam Ciągnik Ursus C360 Sprzedam Ciągnik Ursus C360

Sprzedam Ciągnik Ursus C 360, stan bardzo dobry, przód po remoncie, przednie koła nowe, tylne w bardzo dobrym stanie. Wszystko sprawne, więcej informacji pod numerem telefonu.

Lubawa 13.500,00 zł
Sprzedam cyklop Sprzedam cyklop

Sprzedam cyklop stan bardzo dobry

Łomża 3.400,00 zł
sprzedam sadzonki

maliny jesiennej powtarzajacej owocowanie 50 gr./szt.,mozliwa wysylka kurierem,zapraszam.

Radzyń Podlaski 0,50 zł
sprzedam sadzonki truskawek tanio

Witam,okazja tylko 15 gr./szt.,2 odmiany,ladne,naprawde warto,mozliwosc wysylki kurierem,zapraszam.

Radzyń Podlaski 0,15 zł