Wyróżnione w kategorii Rolnictwo


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Rolnictwo

do ustalenia

Intratna posada dla opiekunki osoby starszej w Holandii
 : 0 |   : 0

Agencja Global Service M&A pilnie zatrudni miłą i odpowiedzialną panią do pracy w charakterze opiekunki osoby starszej. Praca ma być wykonywana na terenie Holandii w miasteczku niedaleko Nijmegen. Podopieczny to 84-letni staruszek ważący 68 kg i mający 171 cm wzrostu. Rok temu przeszedł wylew i od tego czasu ma częściowo sparaliżowaną lewą stronę ciała i porusza się przy pomocy balkonika lub wózka inwalidzkiego. Ma problemy z mową i nie zawsze można go zrozumieć. W nocy śpi a więc nie ma potrzeby wstawania do niego, kontroluje potrzeby fizjologiczne. Mieszka z żoną, która jest osobą zdrową, wykonuje większość obowiązków domowych oraz czynnie uczestniczy w opiece nad mężem. Do zadań zatrudnionej opiekunki należało będzie sprawowanie opieki nad podopiecznym, pomoc przy higienie i ubieraniu i doraźna pomoc w zajęciach domowych. Dla opiekunki znającej język niemiecki, angielski lub holenderski przynajmniej w stopniu komunikatywnym, proponowane wynagrodzenie wynosi 1300euro miesięcznie. Zatrudniona pani będzie ubezpieczona zarówno w kraju, jak i zagranicą. Przewidziane są premie świąteczne. Istnieje również możliwość zorganizowania przejazdu do miejsca pracy lub zwrotu kosztów podróży. Zatrudniona opiekunka będzie miała do dyspozycji osobny pokój z telewizorem, dostęp do internetu oraz zapewnione tanie połączenia telefoniczne z Polską. Chcemy podkreślić, że nasze oferty są zawsze gruntownie sprawdzane pod kątem warunków pracy i mieszkaniowych, a w związku z tym proponowane przez naszą firmę miejsca pracy są dokładnie takie, jakie przedstawiamy w naszych ofertach. Zlecana przez nas praca jest zawsze bezpieczna, legalna i sumiennie wynagradzana Bliższe informacje udzielane są pod numerem tel.: 748 513 499. Nasz formularz kontaktowy: http://gsma24.pl/formularz-zgloszeniowy/ Uwaga! W przypadku dezaktualizacji powyższego ogłoszenia zainteresowanym na pewno znajdziemy inne atrakcyjne miejsce pracy z podobnymi warunkami zatrudnienia.

2,40 zł

Pługi5
 : 2 |   : 0

Sprzedam pługi5 -unia orginal stan bardzo dobry

0,50 zł

sprzedam sadzonki
 : 0 |   : 0

maliny jesiennej powtarzajacej owocowanie 50 gr./szt.,mozliwa wysylka kurierem,zapraszam.

do ustalenia

Biostyma – nawozy do zbóż ozimych
 : 0 |   : 0

Nawozy do zbóż ozimych i jarych same w sobie posiadają wiele składników odżywczych dla roślin, jednak ich zaletą jest również to, że można je mieszać z innymi agrochemikaliami. Na stronie producenta można znaleźć informacje odnośnie dopasowania nawozu do pory wzrostu rośliny i do pory roku.

12.600,00 zł

Sprzedam ciągnik c 360
 : 6 |   : 0

Sprzedam ciągnik c 360 po remoncie kapitalnym przepracował po remoncie 80mtg stan bdb.

13.500,00 zł

Sprzedam Ciągnik Ursus C360
 : 6 |   : 0

Sprzedam Ciągnik Ursus C 360, stan bardzo dobry, przód po remoncie, przednie koła nowe, tylne w bardzo dobrym stanie. Wszystko sprawne, więcej informacji pod numerem telefonu.

do ustalenia

Bakteryjne preparaty do zakiszania - polsil.pl
 : 1 |   : 0

Polsil – preparaty biotechnologiczne dedykowane rolnikom. Produkty w ofercie: - stabilizatory do konserwacji kiszonek, - bogate w mikroorganizmy użyźniacze doglebowe, - probiotyki i preparaty do przydomowych oczyszczalni ścieków. Nasze zalety: - lider segmentu, - zdobywamy doświadczenie od 2003 roku, - oferta certyfikowana. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem: 508 564 817.