Wyróżnione w kategorii Za darmo


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Za darmo

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Atrakcyjna, samotna, 28 latka, pozna Pana. Czekam na telefon.

Interesuję się fitness, dobrą książką, lubie spacery, oglądać niebo nocą. Moje ulubione danie to spaghetii. Mam kota perskiego który wabi się Leon. Jestem samotna, nie mam dzieci, lubie zawierać nowe znajomości, rozmawiać, flirtować dlatego też pracuję na prywatnej linii erotycznej . Jeśli chcesz poznać i porozmawiać z młodą, atrakcyjną brunetką to zadzwoń albo napisz do mnie. Telefon 708777053 wewnętrzny 716 - 4,92zł/min albo napisz CZEKAM.MARTUSIA na numer 73976.

- do ustalenia
matrymonialne ślub i rodzina

witam klaudia lat 33 podkarpacie jesli jestes kawalerem wiek 30 do 45 lat osobom odpowiedzialnom uczciwom szczerom która chce zalożyc rodzine to zapraszam do pisania na poniższy numer tel jesli patrzysz na wnętrze charakter a nie na wyglond i fotki jesli masz możliwośc zmiany miejsca zamieszkania i liczy sie przysięga malżenska skladana w kościele. mam male gospodarstwo i jestem osobom z wadom wzroku lecz to mi w niczym nie utrudnia jestem uczciwa mila szczera godna zaufania potrafie kochac prawdziwie szczerze jestem naprawde wartościowom osobom zapraszam wiec do znajomości i pisania klaudia z podkarpacia zapraszam.

Ropczyce do ustalenia
matrymonialne ślub i rodzina

klaudia podkarpacie lat 33 zapraszam do znajomości osoby w wieku 30 do 40 lat kawalerowie jesli ktoś chce zalożyc rodzine i mysli poważnie o życiu osoby odpowiedzialne szczere uczciwe które patrzom na wnętrze i charakter a nie wyglond i fotki drugiej osoby tylko osoby z możliwościom zmiany miejsca zamieszkania mam male gospodarstwo i wade wzroku lecz radze sobie w życiu codziennym potrafie szczerze prawdziwie kochac darzyc innych szacunkiem byc uczciwa szczera jestem osobom godnom zaufania jesli myslisz o zalożeniu rodziny przysiędze malżenskiej na cale życie zapraszam do pisania na poniższy numer tel klaudia z okolic podkarpacia zapraszam i pozdrawiam.

Świlcza do ustalenia