Wyróżnione w kategorii Nauka i Pomoc


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Nauka i Pomoc

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Angielski biznesowy Angielski biznesowy

W dzisiejszych czasach nauka języków obcych jest niezwykle istotna. Można powiedzieć że stała się bardzo popularna, zwłaszcza że ich znajomość podnosi kwalifikacje, nawet w Polsce. Szkoła językowa Speak up to miejsce, które gwarantuje wysoką jakość nauczania o czy świadczy doskonała znajomość języka angielskiego naszych dotychczasowych klientów.

Warszawa do ustalenia
Angielski dla dzieci,młodzieży i dorosłych Angielski dla dzieci,młodzieży i dorosłych

Szanowni Państwo! Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty kursów językowych. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej. Bezpłatnie sprawdzimy poziom znajomości języka, a wykwalifikowani nauczyciele przygotują dla Państwa indywidualną ścieżkę nauki. Na zajęciach wykorzystywane są najskuteczniejsze metody nauczania, oparte głównie na komunikacji. Oferujemy zajęcia grupowe, zarówno w szkole jak i z dojazdem do domu/ firmy klienta . Naukę mozna rozpocząć i zakończyć w dowolnym momencie.  Już dziś zapraszamy na bezpłatną lekcje próbną!  Olsztyn, ul. Janowicza 30B/1  tel: 665 116 910

Olsztyn 20,00 zł
Angielski Lublin - jezykipaderewski.pl Angielski Lublin - jezykipaderewski.pl

Pomagając Ci skupiamy się na Tobie i Twoich potrzebach. Wierzymy, że wzajemna współpraca spowoduje przyjście oczekiwanych efektów. W związku z tym nie chcemy, żebyś był biernym słuchaczem. Dzięki naszym kursom uda Ci się wytrenować wszystkie możliwości językowe zaczynając od słuchania a kończąc na konwersacji.

Lublin do ustalenia
DARMOWA Szkoła Policealna i Liceum dla Dorosłych DARMOWA Szkoła Policealna i Liceum dla Dorosłych

Zapraszamy do zapisów na jeden z atrakcyjnych kierunków w naszej szkole. Najpopularniejsze kierunki: florysta - rok nauki opiekun medyczny - rok nauki asystent osoby niepełnosprawnej - rok nauki technik BHP - 1,5 roku nauki technik rachunkowości - 2 lata nauki technik informatyk- 2 lata nauki Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych 2 lata nauki - na podbudowie Szkoły Zawodowej 3 lata nauki - na podbudowie gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej Zajęcia średnio 2 razy w miesiącu: sobota - niedziela od godz. 8:00-14:20 Wydajemy zaświadczenia do ZUS i inne.. Zapisy już trwają! Sekretariat mieści się przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 8/ budynek Gimnazjum Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas lub napisz e-mail. tel. 17 242 76 73 e-mail: pszpodkarpacie@wp.pl Nie przegap szansy na naukę w miłej i przyjaznej atmosferze :) Zdobądź atrakcyjny zawód!

Leżajsk do ustalenia
Florysta - zdobądź zawód za darmo!! Florysta - zdobądź zawód za darmo!!

Nie wiesz jaki zawód wybrać FLORYSTA to jest to! Nauka trwa II semestry i jest całkowicie BEZPŁATNA. System nauki do wybory: zaoczny lub stacjonarny. CZESNE 0 zł BEZPŁATNIE wydajemy wszelkie potrzebne zaświadczenia, legitymacje uprawniające do zniżek. Plan zajęć na cały semestr, materiały z zajęć dostępne w formie elektronicznej lub papierowej. Zajęcia odbywają się w CENTRUM POZNANIA, łatwy dojazd. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu 2017 roku. Nie odkładaj decyzji na później, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ. WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY: ul. Św. Marcin 58/64 lokal 505 61-807 Poznań tel. 790 797 392 www.medicusgroup.pl

Poznań do ustalenia
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - NAUKA ZA DARMO HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - NAUKA ZA DARMO

Zapraszamy do Policealnej Szkoły Medycznej MEDICUS Na kierunek: HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA NAUKA ZA DARMO Tryb nauki do wyboru: stacjonarny, zaoczny lub weekendowy Uczeń po tym kierunku zdobywa kwalifikacje zawodowe: K-1 Prowadzenie działalności profilaktyczno-leczniczej pod nadzorem i na zlecenie lekarza dentysty oraz utrzymanie gabinetu dentystycznego w gotowości do pracy i prowadzenie promocji zdrowia (Z.14) Zajęcia są organizowane w CENTRUM MIASTA Zadania higienistki stomatologicznej: prowadzenie działalności higieniczno-profilaktycznej, określanie roli i zadań profilaktyki zębów, prowadzenie edukacji prozdrowotnej, promocja zdrowia w różnych środowiskach, czynne asystowanie w zabiegach stomatologicznych, wykonywanie zabiegów profilaktyczno-leczniczych na zlecenie i pod nadzorem lekarza dentysty. INFORMACJE I ZAPISY ul. Św. Marcin 58/64 lokal 505 61-807 Poznań tel. 790 797 392 szkoly.poznan@medicusgroup.pl

Poznań do ustalenia
INSTRUKTOR FITNESS W 10 MIESIĘCY INSTRUKTOR FITNESS W 10 MIESIĘCY

Zapraszamy do Policealnej Szkoły ZAWODOWEJ MEDICUS Na kierunek: Instruktor fitness Czesne od 149 zł/miesięcznie Tryb nauki zaoczny. Zajęcia są organizowane w CENTRUM MIASTA Absolwenci kierunku instruktor fitness mogą podjąć pracę w klubach fitness, sanatoriach, ośrodkach sportowych, ośrodkach rehabilitacyjnych, gabinetach odnowy biologicznej oraz ośrodkach SPA. INFORMACJE I ZAPISY ul. Św. Marcin 58/64 lokal 505 61-807 Poznań tel. 790 797 392 szkoly.poznan@medicusgroup.pl

Poznań 14.900,00 zł
Intensywna nauka języka angielskiego Intensywna nauka języka angielskiego

Empik – ogólnokrajowa marka nauczania języków obcych. Jakie języki obsługujemy? - popularne europejskie, - orientalne, - polski dla obcokrajowców. Dlaczego warto? - przygotowanie do najpopularniejszych egzaminów międzynarodowej kategorii, - ogrom wyselekcjonowanych materiałów edukacyjnych, w tym panel słuchacza online, - intensywne kursy językowe (wakacyjne) oraz dostęp do ciekawych wyjazdów. Zadzwoń: 801 311 411 (stała infolinia). Oferowane usługi: Oferta dostępna na: https://speak-up.pl/pl/o-nas Proszę nie umieszczać lokalizacji, ponieważ mamy ich kilkadziesiąt w całej Polsce.

Warszawa do ustalenia
Kurs KPP Poznań Centrum Ratownictwa Kurs KPP Poznań Centrum Ratownictwa

Nasza oferta to profesjonalne kursy pierwszej pomocy. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie, którzy na pierwszym miejscu stawiają: - umiejętności praktyczne - zdobytą wiedzę - opanowanie w trudnej sytuacji W zakresie kursy dla każdego. Osób prywatnych, firm, instytucji, strażaków, ratowników medycznych. Działamy w wielu miastach Polski. Nasze szkolenia to: - kurs pierwszej pomocy - kurs na ratownika medycznego - ewakuacja z miejsc zagrożonych W ofercie wiele innych szkoleń. Zapraszamy.

Wrocław do ustalenia
Kurs rysunku Kraków - totu.net.pl Kurs rysunku Kraków - totu.net.pl

Zachęcamy do odkrycia w sobie talentu i zrealizowania marzeń. Gwarantujemy Ci profesjonalne oraz kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na wydziały architektury i uczelnie artystyczne. Pracujemy również z osobami, które traktują twórczość jako pasję i hobby. Ceny zostały udostępnione na stronie.

Kraków do ustalenia
Kurs rysunku Warszawa - totuwarszawa.pl Kurs rysunku Warszawa - totuwarszawa.pl

TOTU – warszawska szkoła rysunku i malarstwa. Jak działamy? - nauka rysunku w trybie podstawowym, intensywnym, rozszerzonym, - oferta stałych i cyklicznych kursów, - maratony przed egzaminem Co jeszcze? - nasza szkoła malarstwa przyjmuje zapisy cały czas, - przygotowanie na architekturę i ASP, - wakacyjne warsztaty rysunkowo – malarskie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 660 955 208.

Warszawa do ustalenia
Kursy / Szkolenia BHP

Centrum Szkoleniowe Interlis oferuje szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowych, pierwsza pomoc, PPOŻ, kursy energetyczne GR1,2,3, urządzenia dozorowe (UDT), wózki widłowe, suwnice, podesty, windy, pilarki. Tel: 62 753 45 40 e-mail: szkolenia@interlis.pl, sylwiadebowa@interlis.pl

- do ustalenia
Kursy językowe dla firm Kursy językowe dla firm

Szkoła Języków Obcych " RedLine" od 13 lat specjalizuje się w nauczaniu języków obcych. Z naszych kursów od lat korzystają firmy, instytucje oraz klienci indywidualni. Chcesz szybko i efektywnie nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego...? ZAPRASZAMY! Kursy językowe podnoszą kwalifikacje pracowników, co daje firmie w przyszłości wymierne korzyści ekonomiczne i marketingowe. Warto pamiętać, że pracownicy znający języki obce poprawiają wizerunek firmy oraz pozwalają rozszerzyć jej działanie na rynkach zagranicznych. Jak wygląda nauka w naszej szkole? Zawsze rozpoznajemy i oceniamy znajomość języka obcego na starcie, przygotowujemy optymalny program kursów uwzględniając potrzeby, specyfikę i cele firmy czy instytucji, z jakiej pochodzą kursanci. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę lektorów, monitoring przebiegu kursów oraz atrakcyjną i zróżnicowaną formę zajęć. W naszej szkole od lat prowadzimy naukę języka angielskiego metodą CALLANA oraz tradycyjnie, z użyciem zaplecza audio- wizualnego. Zapraszamy firmy z woj. łódzkiego do współpracy! ATRAKCYJNE CENY! Oferujemy kursy w siedzibie szkoły lub w siedzibie firmy (w miejscu pracy).

Zduńska Wola do ustalenia
Kursy językowe online - edueduonline.pl Kursy językowe online - edueduonline.pl

Jeśli myślicie o nauce języka angielskiego, ale nie macie czasu na uczęszczanie do specjalnej szkoły językowej możecie zdecydować się na propozycje przez nas przygotowane. Mamy nowoczesną szkołę, która proponuje Wam naukę angielskiego Online. Mamy pełne przekonanie, że to najlepsza dostępna opcja, ponieważ nie trzeba tracić czasu, kursy są dostępne w odpowiednich dla każdego godzinach, a jednocześnie gwarantujemy bezpośrednią komunikacją.

Warszawa do ustalenia
Lekcje gry na Perkusji Z DOJAZDEM DO CIEBIE ! Lekcje gry na Perkusji Z DOJAZDEM DO CIEBIE !

Witam ! Mam na imię Mateusz i jestem Profesjonalnym grającym muzykiem, Perkusistą. Absolwentem szkoły muzycznej II stopnia klasy perkusji, muzykiem koncertującym w filharmonii jak i na imprezach plenerowych, chałturach. Chcesz nauczyć się GRAĆ na perkusji ? A może chcesz by twoje dziecko zaczęło przygodę z tym genialnym instrumentem ? Nie masz czasu jeździć do szkoły ? Nie masz czasu wozić swojego dziecka do szkół ? Grałeś na perkusji ale chcesz robić to lepiej ? Chciał byś uczyć się w domu ? Mieszkasz do ~25km od Rzeszowa / Łańcuta ? Nie wiesz jak ćwiczyć ? Nie masz materiałów nutowych/ podkładów ? Chciał byś spróbować swoich sił z zespołem ? Chciał byś nauczyć się improwizować ? Chodzisz do szkoły muzycznej ale potrzebujesz dodatkowych lekcji ? Grasz na perkusji ale nie wiesz czy robisz to dobrze i potrzebuje kogoś kto powie Ci co robić lepiej ? Etc. itp. TA oferta jest dla Ciebie :) Lekcje gry na perkusji W twoim domu ! Jak ja to widzę ? Wariant 1. Nie masz instrumentu i dopiero chcesz zacząć ? Umawiamy się na mojej salce gdzie przez godzinę zobaczysz jak to jest, spróbujesz czy ten instrument jest dla Ciebie. Zdecydujesz się podjąć naukę. Udzielę Ci Pomocy przy zakupie instrumentu! Wariant 2. Masz już instrument i zacząłeś przygodę z Perkusją. Przyjeżdżam do Ciebie i zaczynamy naukę ! PIERWSZA GODZINA ZAJĘĆ pokazowych/ rozmowy i ustalenia planu nauki DARMOWA ! Jeżeli chcesz nauczyć się grać na instrumencie TO MUSISZ GO MIEĆ. Nie wiesz co kupić ? jak ? za ile ? gdzie ? - POMOGĘ CI ! Warunkiem prowadzenia lekcji jest posiadanie/ decyzja szybkiego zakup instrumentu. !!W CENIE LEKCJI JEST JUŻ DOJAZD ! !! ~20 km od Rzeszowa/ Łańcuta !! Masz pytanie ? Chciałbyś lepiej dowiedzieć się jak to może wyglądać? Pisz ! Dzwoń !

Rzeszów 45,00 zł
LICENCJATY, MGR, ROZPRAWY DOKTORSKIE, ZALICZENIOWE

Oferuję profesjonalne wsparcie przy pisaniu wszelkich prac: zaliczeniowych, licencjatów, mgr oraz rozpraw doktorskich. Mam ponad 15 lat doświadczenia, każdą pracę piszę od podstaw i gwarantuję, że jest wolna od plagiatu. Dziedziny: ekonomia, marketing, zarządzanie, prawo, psychologia, socjologia, pedagogika. Od 20 zł/A4, z wliczonymi poprawkami. Nie pobieram zaliczek! E-mail: profesjonalnie@t.pl, tel. 794 307 649

Warszawa 20,00 zł
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online

Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? Chcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę niemieckiego przez Internet (darmowy program do rozmów Skype). Jestem profesjonalnym lektorem, mam za sobą lata doświadczeń. Wiele dorosłych osób nauczyłam mówić i rozumieć po niemiecku. Mogę Cię zapewnić: ta metoda GWARANTUJE rewelacyjne efekty. Dlaczego warto wybrać zajęcia indywidualne? Po pierwsze – uczysz się mówić, a nie tracisz czasu na kursach wieloosobowych lub integracyjnych. Najczęściej na takich kursach zjada Cię stres, który Cię blokuje oraz w tłumie ludzi nie widzisz efektów. Po drugie - możesz się uczyć, niezależnie od godzin Twojej pracy i innych zajęć, ponieważ to Ty ustalasz dni i godziny zajęć. Po trzecie - żadne zajęcia Ci nie przepadną. Wystarczy, że wcześniej zgłosisz, że nie możesz być na czas. Co zyskujesz ? Zaczynając naukę przez Skype masz zapewnioną wyjątkowa efektywność. Zobaczysz, że przestaniesz mieć problemy ze swobodnym rozumieniem. Taka nauka jest też po prostu TAŃSZA niż większość kursów stacjonarnych, bo odpadają koszty lokali, dojazdów.... Jak zacząć ? Wejdź teraz na moją stronę internetową: www.niemiecki-skype.pl i zapisz się na próbne zajęcia gratis lub napisz do mnie maila. Dostaniesz ode mnie komplet informacji oraz instrukcję, jak zacząć naukę. Napisz do mnie TERAZ! Jolanta Dyplomowany lektor niemieckiego Mój mail: jolanta@niemiecki-skype.pl Mój: 575-249-030 Strona z darmowymi materiałami, filmami z napisami: https://www.facebook.com/pages/Niemiecki-przez-Skype/170128373124894?ref=hl PS 1 Zachęcam Cię do nauki niemieckiego przez Skype. Zanim się zdecydujesz, pierwszą lekcję otrzymujesz GRATIS. Zapisz się i przekonaj się, jakie to skuteczne. PS 2 Wystarczy mieć słuchawki do telefonu komórkowego, komputer oraz połączenie z Internetem. No i oczywiście DARMOWE konto Skype. Jeśli nie masz, pomogę Ci je założyć.

Łódź do ustalenia
MASAŻYSTA - NAUKA ZA DARMO! MASAŻYSTA - NAUKA ZA DARMO!

Zapraszamy do Policealnej Szkoły Medycznej MEDICUS Na kierunek: TECHNIK MASAŻYSTA NAUKA ZA DARMO Tryb nauki do wyboru: stacjonarny, zaoczny lub weekendowy Uczeń po tym kierunku zdobywa kwalifikacje zawodowe: K-1 (Z.1) Świadczenie usług w zakresie masażu. Zajęcia są organizowane w CENTRUM MIASTA Technik masażysta po ukończeniu programu szkolenia potrafi: • wykonywać różne rodzaje masażu, • stosować różne technik i metody masażu w zależności od zalecenia lekarza, typu schorzenia oraz stanu pacjenta, • obserwować i oceniać reakcje pacjenta na stosowane zabiegi oraz modyfikować techniki masażu, • obsługiwać sprzęt i aparaturę medyczną stosowaną podczas masażu, • udzielać pierwszej pomocy podczas zagrożenia życia i zdrowia. INFORMACJE I ZAPISY ul. Św. Marcin 58/64 lokal 505 61-807 Poznań tel. 790 797 392 szkoly.poznan@medicusgroup.pl

Poznań do ustalenia
Matematyka korepetycje Warszawa

WARSZAWA: Emerytowana nauczycielka z 40-letnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli dzieciom ze szkoły podstawowej i gimnazjum korepetycji z matematyki. Bliższe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej: www.korepetycje-matematyka.w8w.pl Kontakt: tel: 602 25 27 25 , e-mail: ikrena@poczta.onet.pl Zapraszam!

Warszawa do ustalenia  
Matematyka korepetycje Warszawa

WARSZAWA: Emerytowana nauczycielka z 40-letnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli dzieciom ze szkoły podstawowej i gimnazjum korepetycji z matematyki. Bliższe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej: www.korepetycje-matematyka.w8w.pl Kontakt: tel: 602 25 27 25 , e-mail: ikrena@poczta.onet.pl Zapraszam!

- do ustalenia