Wyróżnione w kategorii Praca


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Praca

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Opiekunka do Deckendorf koło Stuttgartu – 1350 euro netto + 180 euro za podróż Opiekunka do Deckendorf koło Stuttgartu – 1350 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę ze średnią znajomością języka niemieckiego do opieki nad 87 letnią Panią, 160 cm, 63 kg, Pflegegrad 5. Podopieczna jest po krwotoku w mózgu, częściowo sparaliżowana , słabo słyszy ,widzi i mówi, używa pieluch. Porusza się na wózku, pomaga w transferze może stać, jest lifter do wanny. Pani wstaje około 8:30 . W domu jest też mąż ,mobilny, ale ma słabe serce. Pomaga w opiece ,ale nie może się nadwyrężać, bardzo sympatyczny. Mieszkają w 94 m2 mieszkaniu, jest dostęp do internetu. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy jak najszybciej, na 2 miesiące, • Średnia znajomość j. niemieckiego, • Miła opiekunka z doświadczeniem, • cierpliwość i empatia, NASZA OFERTA: • pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1350 euro netto • + 180 euro zwrot kosztów podróży • Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv + zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 5.400,00 zł
Budowlańców do Niemiec Budowlańców do Niemiec

Polska firma budowlana prowadząca roboty na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych pracowników budowlanych: murarzy, zbrojarzy, cieśli, betoniarzy, tynkarzy, pracowników ogólnobudowlanych do pracy w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Zakres wykonywanych prac: murowanie, tynkowanie, zbrojenie, szalowanie, betonowanie, wstawianie okien i drzwi, docieplenia , rozbiórki oraz inne prace ogólnobudowlane. Oferujemy: - długoterminową, stabilną i legalną pracę, - bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), - atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności), - opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Wymagania: - preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat, - min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, - sumienność, rzetelność w pracy, - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, - brak nałogów, - mile widziana znajomość języka niemieckiego i własne auto. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

- do ustalenia
Opieka dla Osoby Starszej w Niemczech, okolice Berlina. Atrakcyjna oferta Opieka dla Osoby Starszej w Niemczech, okolice Berlina. Atrakcyjna oferta

Winckler Personal od 4 lat zatrudnia polskie opiekunki, oferując im sprawdzone i godne polecenia miejsca pracy na terenie Niemiec. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, sympatyczne, ciepłe i radosne, spokojne i energiczne, osoby z doświadczeniem i bez doświadczenia. Najważniejsze dla nas abyś mówiła w języku niemieckim. Ze swojej strony oferujemy stałą pracę, stabilne zarobki wypłacane zawsze na czas, poświęcamy czas na wysłuchanie Twoich potrzeb i oczekiwań wobec przyszłej Stelli. Dołącz do naszych opiekunek i bądź zadowolona z wyboru  firmy! Opieka dla Osoby Starszej w Niemczech, okolice Berlina. Atrakcyjna oferta MIEJSCE PRACY: Niemcy, Kyritz (okolice Berlina) TERMIN ROZPOCZĘCIA: od 01.04 Poszukujemy opiekuna(-ki) z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla 81-letniej Pani, samotnie mieszkającej w domu w Kyritz, okolice Berlina. Do zadań osoby zatrudnionej należy: pomoc przy higienie oraz pielęgnacji ciała, przygotowywanie posiłków, prowadzenie domu, wspólne spacery oraz wsparcie Seniorki w innych podstawowych czynnościach. Co jest dla nas ważne? 
Znasz język niemiecki minimum komunikatywnie i nie boisz się rozmawiać.
Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi. 
Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować. 
Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.
Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.
Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące i możesz zostać również na okres świąteczny.
Byłoby też świetnie, gdybyś miał/miała prawo jazdy.   Co proponujemy?

* Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu.  
* Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz. 
* Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy. 
* Otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 900 do 1350 Euro oraz premię świąteczną (50 Euro za dzień świąteczny), ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z naszych bonusów: * +50 Euro za pracę w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie * +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem * +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej. Skontaktuj się z nami Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu. Możesz zgłosić się poprzez formularz w linku poniżej:
https://system.erecruiter.pl/FormTempl ates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d41641614de54e3b9e fd98ef43d35d31

 Zadzwoń do Nas - Opieka seniorów w Niemczech: (22) 631 11 10 

Napisz E-mail: praca@wincklerpersonal.pl

Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 664 757 555 - ODDZWONIMY. 
Nasze biuro mieści się w 00-105 Warszawa, ul. Twarda 18. 
Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej.

- do ustalenia
Praca dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech Praca dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech

Firma MEDIPE oferuje legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie do 1450 € i atrakcyjną premię za pracę w okresie wielkanocnym (120 €). Gwarantujemy także ubezpieczenie zdrowotne, kontakt polskojęzycznego koordynatora, organizację wyjazdu i powrotu, kursy j. niemieckiego i szkolenia. Oczekujemy doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą oraz znajomości j. niemieckiego.

- 5.800,00 zł
Opiekunka do Wunstorf – 1400 euro netto + 180 euro za podróż Opiekunka do Wunstorf – 1400 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad Panią 88 letnią, 52 kg, 168 cm, PG5. Podopieczna ma Parkinsona, lekką demencje, lekką niewydolność serca. Pani po złamaniu biodra, porusza się na wózku. W dzień podopieczna korzysta z toalety, na noc jest pielucha. Nie ma wstawania w nocy. Do opiekunki należy, prowadzenie domu, higiena, ubieranie, posiłki, poranna gimnastyka. Dom 100 m2, dla opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu. W domu teraz mieszka córka, która opiekuję się matką i pomaga w opiece. Normalnie córka mieszka w Hannoverze, ale wzięła urlop na opiekę nad matką. Podopieczna ma osobną łazienkę. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 22.04.2017 r. na miesiąc lub dłużej • Dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego ( może być dobrze komunikatywny) • Opiekunka 40 - 50 lat • Niepaląca • Doświadczenie w opiece • Cierpliwość i empatia NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1300 - 1400 euro netto miesięcznie • Zwrot kosztów podróży 180 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1 • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 6.100,00 zł
Zarobek Na Zakupach Zarobek Na Zakupach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kilku firm, w których dzięki zakupom można zarabiać. Zakupy robi każdy, czy to spożywcze, kosmetyki, chemię, różne artykuły do domu i ogrodu, sportowe, książki, RTV i AGD, odzież,galanteria itp. To wszystko i wiele więcej możesz kupować w firmach, które dodatkowo oferują zarobek. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: familodlacienie@gmail.com

- do ustalenia
Opiekunka do Großostheim/ k. Aschaffenburg – 1250 euro netto + 180 euro Opiekunka do Großostheim/ k. Aschaffenburg – 1250 euro netto + 180 euro

OPIS STANOWISKA HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrze komunikatywną znajomością języka niemieckiego do opieki nad Panem 80 lat, 85 kg. Parkinson, na rolatorku lub na wózku , ale sam wstaje. Podopieczny używa pieluch , idzie też na toaletę, która go sama podmywa, codziennie kąpiel . W domu jest też małżonka, która wszystko organizuje i gotuje, pomaga się jej tylko . Co dwa tygodnie jest też sprzątaczka. Mieszkają w dużym domu, dla opiekunki jest na dzisiaj osobny domek, ale ma to ulec zmianie. Jest dostęp do internetu, dziadek chce jeszcze codziennie , aby wózkiem pojechać do biura ( ok. 0,5 km od domu) i tam ok.2 godz. jest, a opiekunka na niego czeka. Wieczorem trzeba go o 22.30 położyć do łózka , a budzi się go o 8.30. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 24.04.2017 r. na regularne miesięczne zmiany • Dobrze komunikatywna znajomość j. niemieckiego • Mile widziane prawo jazdy kat. B • Cierpliwość i empatia NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1250 euro netto miesięcznie • Na miejscu żona podopiecznego daje regularnie pieniądze opiekunkom • Zwrot kosztów podróży 180 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1 • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 5.500,00 zł
Poszukujemy kierowców C + E na trasy po UE. Zarobki : do 10.000 Brutto

Poszukujemy kierowców C + E na trasy po UE. Zarobki : do 10.000 Brutto OFERUJEMY -umowę o prace -terminowe wynagrodzenie -Wysokie Zarobki -Dogodny system pracy WYMAGAMY -prawo jazdy kategorii C+E -Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym -dyspozycyjność -chęć i motywacja do pracy Więcej informacji pod nr. Tel: 0048730669953

- do ustalenia
Praca dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech Praca dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech

Firma MEDIPE oferuje legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie do 1450 € i atrakcyjną premię za pracę w okresie wielkanocnym (120 €). Oczekujemy doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą oraz znajomości j. niemieckiego.Gwarantujemy także ubezpieczenie zdrowotne, kontakt polskojęzycznego koordynatora, organizację wyjazdu i powrotu, kursy j. niemieckiego i szkolenia.

- 5.800,00 zł
Opiekunka do Wunstorf – 1400 euro netto + 180 euro za podróż Opiekunka do Wunstorf – 1400 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad Panią 88 letnią, 52 kg, 168 cm, PG5. Podopieczna ma Parkinsona, lekką demencje, lekką niewydolność serca. Pani po złamaniu biodra, porusza się na wózku. W dzień podopieczna korzysta z toalety, na noc jest pielucha. Nie ma wstawania w nocy. Do opiekunki należy, prowadzenie domu, higiena, ubieranie, posiłki, poranna gimnastyka. Dom 100 m2, dla opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu. W domu teraz mieszka córka, która opiekuję się matką i pomaga w opiece. Normalnie córka mieszka w Hannoverze, ale wzięła urlop na opiekę nad matką. Podopieczna ma osobną łazienkę. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 22.04.2017 r. na miesiąc lub dłużej • Dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego ( może być dobrze komunikatywny) • Opiekunka 40 - 50 lat • Niepaląca • Doświadczenie w opiece • Cierpliwość i empatia NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1300 - 1400 euro netto miesięcznie • Zwrot kosztów podróży 180 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1 • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 6.100,00 zł
Spawacz MAG, Niemcy Spawacz MAG, Niemcy

Poszukujemy fachowców do pracy w wyżej wymienionym zawodzie. Wystarczy, że wyślesz swoją aplikację, a my indywidualnie dobierzemy najlepszą dla Ciebie ofertę. Oferujemy: - Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) - Umowa o pracę z zagranicznym pracodawcą - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie - Pomoc w organizacji wyjazdu Wymagania: - Doświadczenie na stanowisku - Komunikatywna znajomość j. niemieckiego - Wykształcenie kierunkowe lub kurs uprawniający do pracy w zawodzie - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu Zapraszamy również na naszą stronę: abcwork.eu Dlaczego ABC Work: - Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 - Jesteśmy już ponad 5 lat na rynku - Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami - Pomogliśmy już wielu kandydatom Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.” Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

- do ustalenia
Opiekunka do Großostheim/ k. Aschaffenburg – 1250 euro netto + 180 euro Opiekunka do Großostheim/ k. Aschaffenburg – 1250 euro netto + 180 euro

OPIS STANOWISKA HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrze komunikatywną znajomością języka niemieckiego do opieki nad Panem 80 lat, 85 kg. Parkinson, na rolatorku lub na wózku , ale sam wstaje. Podopieczny używa pieluch , idzie też na toaletę, która go sama podmywa, codziennie kąpiel . W domu jest też małżonka, która wszystko organizuje i gotuje, pomaga się jej tylko . Co dwa tygodnie jest też sprzątaczka. Mieszkają w dużym domu, dla opiekunki jest na dzisiaj osobny domek, ale ma to ulec zmianie. Jest dostęp do internetu, dziadek chce jeszcze codziennie , aby wózkiem pojechać do biura ( ok. 0,5 km od domu) i tam ok.2 godz. jest, a opiekunka na niego czeka. Wieczorem trzeba go o 22.30 położyć do łózka , a budzi się go o 8.30. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 24.04.2017 r. na regularne miesięczne zmiany • Dobrze komunikatywna znajomość j. niemieckiego • Mile widziane prawo jazdy kat. B • Cierpliwość i empatia NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1250 euro netto miesięcznie • Na miejscu żona podopiecznego daje regularnie pieniądze opiekunkom • Zwrot kosztów podróży 180 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1 • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 5.500,00 zł
Firma marketingowa poszukuje osób do współpracy

Firma marketingowa poszukuje dostępnych, energicznych oraz uśmiechniętych osób do młodego zespołu. Wykonujemy kampanie sprzedażowo-marketingowe organizacjom pozarządowym. Współpraca dotyczy bezpośredniego kontaktu z klientami. Oczekujemy odpowiedzialności, kreatywności i kompetencji w celu rzetelnej obsługi klienta oraz do prowadzenia spotkań biznesowych. Oferujemy: • Pakiet darmowych szkoleń zwiększający umiejętności miękkie np. pewność siebie, samodyscyplina • Naukę branży szkoleniowej oraz podstaw zarządzania ludźmi • Atrakcyjne wynagrodzenie z licznymi bonusami • Fenomenalną atmosferę w najlepszym zespole • Długoterminowy rozwój Jeżeli jesteś osobą ambitną oraz lubiącą nowe wyzwania i chcesz pracować z najlepszymi dołącz do nas i wyślij swoje CV już dziś ! praca2017bialystok@gmail.com

- 2.000,00 zł
Opiekunka do Aschaffenburg – 1300 euro netto + 180 euro za podróż Opiekunka do Aschaffenburg – 1300 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 78 letnią Panią, 58 kg, reumatyzm, osteoporoza, artroza. Podopieczna porusza się na rolatorku, lekko zapominająca i depresyjna. Obecnie jest w szpitalu, mieszka sama w domu jednorodzinnym, noc spokojna. Dla opiekunki całe piętro z łazienką. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy po 17.04.2017 r. na 2 miesiąc • Dobra znajomość j. niemieckiego • Opiekunka 40 – 55 lat • Niepaląca • Cierpliwość i empatia NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1300 euro netto miesięcznie • Zwrot kosztów podróży 180 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1 • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 5.700,00 zł
Opiekun/ka do Karlsruhe- 1350 euro netto+ 180 euro za podróż Opiekun/ka do Karlsruhe- 1350 euro netto+ 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA Firma HDOmedical/HDOSeniorenbetreuung z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekuna lub opiekunkę z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad Panem 89-lat, 177 cm, 62 kg, cierpiącym na przewlekłą chorobę płuc, mającym problemy z oddychaniem, bypass , słabe serce, cewnik. Pan choruje na białaczkę, słabo słyszy, porusza się samodzielnie, z laską lub rolatorem, jeżeli będzie słaby potrzebny będzie wózek, Przy gorszych dniach trzeba mu pomóc wstać. Noc zazwyczaj spokojna, przy bólach-pomoc, tabletka. Pan pali w mieszkaniu, mieszka w 89 m2 w osobnym mieszkaniu, w tym samym domu mieszka też rodzina, jest internet. NASZA OFERTA: Gotowość do podjęcia pracy od 20.04.2017r. na 2 miesiące Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS Podstawę wynagrodzenia 1350 euro netto Zwrot kosztów podróży 180 euro netto Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ WYMAGANIA: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Zaangażowanie Doświadczenie w opiece SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009, +49 152 226 80 362

- 5.900,00 zł
Opiekunka do Simmerath / blisko Aachen – 1350 euro netto + 180 euro za podróż Opiekunka do Simmerath / blisko Aachen – 1350 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 90 letnią Panią, 45 kg., teraz po urazie biodra, bez demencji. Podopieczna ma problemy z poruszaniem się. Pani lubi wyjeżdżać na wycieczki z opiekunką. Mieszka sama, dla opiekunki jest apartament w domu podopiecznej, jest dostęp do internetu. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy po 04.05.2017 r. na 2 miesiąc • Dobra znajomość j. niemieckiego • Opiekunka starsza • Prawem jazdy kat. B • Cierpliwość i empatia NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1300 - 1350 euro netto miesięcznie • Zwrot kosztów podróży 180 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1 • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 5.900,00 zł
Opiekunka do Heusenstamm  - 1350 euro netto + 180 euro za podróż Opiekunka do Heusenstamm - 1350 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą lub dobrze komunikatywną znajomością języka niemieckiego do opieki nad Panią 76 letnią, mobilna, demencja, czasami z tego powodu lekko depresyjna, ale nie jest agresywna. Podopieczna dużo czynności wykonuje sama ,wymagająca pomocy w gospodarstwie domowym i nadzoru. W domu mieszka też mąż , nie wymagający opieki (oraz pracujący syn, który jest cały dzień w pracy i nie może zajmować się matką). Mieszkają w domu jednorodzinnym, jest internet. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy między 06.05 a 09.05.2017r. na 2 miesiące • Dobrze komunikatywna lud dobra znajomość j. niemieckiego • Prawo jazdy kat. B • Cierpliwość i empatia NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1350 euro netto miesięcznie • Zwrot kosztów podróży 180 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1 • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 5.900,00 zł
Opiekunka do Kronberg – 1350 euro netto + 180 euro za podróż Opiekunka do Kronberg – 1350 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA: Firma HDOmedical/HDOSeniorenbetreuung z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 92-letnią Panią, poruszającą się o lasce. Podopieczna ma niewładną rękę po przebytym 8 lat temu wylewie, demencja ,toaleta samodzielnie. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Obowiązkiem opiekunki jest prowadzenie domu, towarzyszenie podopiecznej na różnych terminach, nie ma sprzątania i gotowania. Trzeba wstawać w nocy i zaprowadzić Panią do toalety. Mieszka sama w domu, jest internet. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 29.04.2017 r. na miesiąc lub dłużej • Dobra znajomość j. niemieckiego • Prawo jazdy kat. B • Niepaląca • Cierpliwość i empatia • Doświadczenie w opiece OFERUJEMY: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS( od średniej krajowej) • 1350 euro netto • 180 euro zwrot kosztów podróży • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1 • Zakwaterowanie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv + zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 5.900,00 zł
Pielęgniarka do Neuss – 1500 euro netto + 180 euro za podróż Pielęgniarka do Neuss – 1500 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni pielęgniarkę z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 89- letnią Panią, 60 kg, po operacji po złamaniu. Podopieczna ma raka, żółtaczkę typu c, protezę nogi, słabo słyszy, pieluchy. Pani jest ograniczona ruchowo, porusza się na wózku. Mieszka sama, w osobnym mieszkaniu w tym samym domu mieszka wnuk z rodziną, jest internet. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 13.05 – 26.06.2017 r. na 6 tyg. • Dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego • Cierpliwość i empatia NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1350 - 1500 euro netto miesięcznie • Zwrot kosztów podróży 180 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1 • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 6.600,00 zł
Opiekunka do Köln – 1400 euro netto + 150 euro premii + 180 euro za podróż Opiekunka do Köln – 1400 euro netto + 150 euro premii + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 91 – letnią Panią, 168 cm, 50 kg, Pflegegrad 5. Pani po upadku przebywa w szpitalu, na dzień dzisiejszy jest całkowicie leżąca . Po upadku krwiak i stan zapalny w kolanie (proteza). Podopieczna ma cewnik i pieluchy. Ma gimnastykę i ergoterapię, na dzień dzisiejszy budzi się w nocy. Po wypisie ze szpitala będą podawane tabletki nasenne. Mieszkanie 77 m2, mała miejscowość, dla opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu. Rodzina mieszka w tej samej miejscowości i robi większe zakupy. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy ( możliwie szybko), na 2 miesiące • Dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego • Opiekunka 30 – 50 lat • Cierpliwość i empatia NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1300 - 1400 euro netto miesięcznie • Zwrot kosztów podróży 180 euro • + premia świąteczna 150 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1 • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 6.100,00 zł