Wyróżnione w kategorii Dom i Ogród


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Dom i Ogród

49,00 zł

OBRAZ W RAMIE DĘBOWEJ 35x47 cm
 : 6 |   : 0

Obraz gotowy jest do powieszenia na ścianie z zawieszką. Nadruk najwyższej jakości na papierze wodoodpornym, wysoko połyskowy o gramaturze od 250-270 g/m2 (możesz przecierać obraz wilgotną ściereczką). Każdy obraz posiada plexi z refleksem zabezpieczające obraz, plecy i zawieszkę. Ramy drewniane pokrywane dwukrotnie powłoką wosku oraz jednokrotnie lakierem.

 

95,00 zł

Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec na elewacje
 : 6 |   : 0

Kamieniarstwo Pawlik to niewielka firma założona od maja 2001 roku . Od założenia firmy prowadzimy dynamiczne działania w wytwarzaniu kamiennych materiałów budowlanych. W niewielkim zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień ozdobny oraz kamień murowy . Do wyprodukowania kamiennych wyrobów dekoracyjnych oraz konstrukcyjnych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to wydobywamy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Biestrzyków w powiecie radomszczańskim . Kopalnia piaskowca Grabowie to odkrywka w której wydobywamy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień elewacyjny dowozimy do krajów europy zachodniej jak i innych krajów na kilku kontynentach. Najładniejszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne o nazwie kamień rzędowy . Pozostałe wzory piaskowca które wytwarzamy również cieszą się dużym powodzeniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Ponad to duże zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i obudowy portalowe z piaskowca barwnego. Obudowy kominkowe wytwarzamy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z innych kamieni naturalnych takich jak bazalt . Kominki bogacimy o kamień elewacyjny rustykalny lub płyty szlifowane oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe. Kamień elewacyjny drobnowymiarowy standardowo pakujemy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednostkowej palecie. Piaskowiec konstrukcyjny w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy czy kamień budowlany można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie w gminie Wielgomłyn koło miejscowości Niedośpielin lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne. Kamień rzędowy tworzymy bezpośrednio w kopalni piaskowca Grabowie z bloków piaskowca w postaci łupanej lub w postaci cięto łupanej w zakładzie.

 

60,00 zł

Kamień budowlany ogrodowy murowy rzędowy
 : 5 |   : 0

Oferujemy kamień budowlany w cenie od 60 PLN za tonę. Kamieniarstwo Pawlik to niewielka kamieniarska firma założona od maja 2001 roku . Od założenia firmy prowadzimy szybkie działania w przerobie kamiennych materiałów budowlanych. We własnym zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień ozdobny oraz kamień murowy . Do produkcji kamiennych wyrobów dekoracyjnych oraz konstrukcyjnych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to pozyskujemy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Zawodzie w powiecie radomszczańskim . Kopalnia piaskowca Chełmska Góra III to odkrywka w której pozyskujemy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień elewacyjny transportujemy do krajów europy zachodniej jak i innych krajów na kilku kontynentach. Najładniejszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne o nazwie mur rzędowy . Pozostałe wzory piaskowca kredowego, które wytwarzamy również cieszą się dużym powodzeniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Ponad to spore zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i obudowy portalowe z piaskowca barwnego. Obudowy kominkowe produkujemy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z innych kamieni naturalnych takich jak bazalt . Kominki wyposażamy w kamień elewacyjny rustykalny lub płyty szlifowane oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe. Płytki elewacyjne standardowo ładujemy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednostkowej palecie. Piaskowiec kolorowy w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy czy kamień budowlany można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie w gminie Wielgomłyn koło miejscowości Kobiele Wielkie lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne. Kamień rzędowy produkujemy bezpośrednio w kopalni piaskowca Grabowie z bloków piaskowca w postaci łupanej lub w postaci cięto łupanej w zakładzie.

 

75,00 zł

Kamień elewacyjny dekoracyjny stara cegła
 : 4 |   : 0

Kamieniarstwo Pawlik to niewielka firma trudniąca się wydobyciem i obróbką piaskowca została założona od maja 2001 roku . Od założenia firmy prowadzimy skumulowane działania w wytwarzaniu kamiennych materiałów budowlanych. W niewielkim zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień dekoracyjny oraz kamień murowy . Do wytwarzania kamiennych wyrobów dekoracyjnych oraz konstrukcyjnych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to wydobywamy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Zagórze w województwie łódzkim. Kopalnia piaskowca Chełmska Góra II to odkrywka w której wydobywamy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień dekoracyjny dostarczamy do krajów europy zachodniej jak i innych krajów na kilku kontynentach. Najładniejszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne o nazwie kamień rzędowy lub jako star cegła kamień okładzinowy rzędowy . Pozostałe wzory piaskowca które wytwarzamy również cieszą się dużym uznaniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Ponad to duże zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i obudowy portalowe z piaskowca barwnego a także płaskorzeźby. Obudowy kominkowe produkujemy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z innych kamieni naturalnych takich jak konglomerat. Kominki uzupełniamy o kamień elewacyjny rustykalny lub płyty szlifowane oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe. Płytki elewacyjne rustykalne standardowo mieścimy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednej palecie. Piaskowiec dekoracyjny w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy czy kamień budowlany można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie w gminie Wielgomłyn koło miejscowości Leonów lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne. Kamień rzędowy produkujemy bezpośrednio w kopalni piaskowca Grabowie z bloków piaskowca w postaci łupanej lub w postaci cięto łupanej w zakładzie.

 

170,00 zł

Kamień ogrodowy do ogrodu murowy na skarpy skalniak
 : 6 |   : 0

Podejmując się za remont przedpokoju warto rozeznać się czy nie użyć kamiennych materiałów ozdobnych przy wykonywaniu tego typu przedsięwzięcia. Zastosowanie takich materiałów powoduje większą wartość odnowionego mieszkania lub innego tego typu pomieszczenia poczekalni dla pacjentów . W remoncie budynku warto zastosować takie materiały jak kamień elewacyjny rustykalny lub można zastosować także płyty szlifowane ozdobne . Na tego typu produkty jak płytki elewacyjne rustykalne czy płyty szlifowane z kalibracją stosuje się piaskowiec kolorowy .Ten kamień piaskowiec kredowy wycina się w miejscu zwanym jako kopalnia piaskowca . Ten piaskowiec można także zastosować jako kamień ogrodowy w postaci brył ogrodowych lub kamień na ozdoby ogrodowe . Ten sam piaskowiec naturalny ma szerokie zastosowanie w postaci takiej jak kamień budowlany do wznoszenia murów na różnego rodzaju budowle oraz mury. W ogrodzie kamień ogrodowy na skarpy ziemne stosuje się jako materiał ozdobny lub materiał konstrukcyjny do budowy murków. Każda kopalnia piaskowca lub odkrywka piaskowca powinna dostarczać w głównej mierze kamień jak w największych blokach skalnych do dalszej przeróbki w zakładzie kamieniarskim. Kamień piaskowiec wielokolorowy używa się do wykonywania obudów kominkowych w różnego rodzaju typach takich jak kominki rustykalne . Na elewacje zastosowany piaskowiec okruchowy jako kamień ozdobny rustykalny jest znakomitym rozwiązaniem o ponad czasowej trwałości.

 

do ustalenia

Obróbki blacharskie-Opierzenia, Pas nadrynnowy
 : 4 |   : 0

Prowadzimy w naszym sklepie CentrumBlacharskie.pl sprzedaż obróbek blacharskich na terenie całego kraju. Blachy wysyłamy firmą kurierską, wysyłkę prowadzimy w 24h po złożeniu zamówienia. Posiadamy szeroki asortyment blach taki jak: stal powlekana, aluminium powlekane, stal nierdzewna, tytan cynk czy miedz. Bogatą kolorystykę blach powlekanych, oraz duży wybór obróbek blacharskich: -pas nadrynnowy -wiatrownicę pod papę czy gont -parapety -obróbki attyki -obróbki deski czołowej -obróbki krokwi Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta w sklepie CentrumBlacharskie.pl możliwy jest także kontakt telefoniczny pod nr.669399502. Każdy znajdzie blachy potrzebne do wykończenia dachu, balkonu, tarasu czy fasady.

 

60,00 zł

Kamień elewacyjny ozdobny na elewacje ogrodowy piaskowiec
 : 6 |   : 0

Przymierzając się do remont korytarza warto wziąć pod uwagę czy nie zamontować kamiennych materiałów konstrukcyjnych przy wykonywaniu tego typu przedsięwzięcia. Użycie takich materiałów podwyższa wartość remontowanego mieszkania lub innego tego typu pomieszczenia kina . W remoncie pomieszczenia warto zastosować takie materiały jak kamień dekoracyjny rustykalny lub można zastosować także płyty szlifowane fasadowe . Na tego typu produkty jak kamień elewacyjny czy płyty fasadowe stosuje się piaskowiec albski .Ten kamień piaskowiec barwny odspaja się w miejscu zwanym jako kopalnia odkrywkowa piaskowca. Ten piaskowiec kolorowy można także zastosować jako kamień ogrodowy cięto łupany lub kamień na dekoracje ogrodowe . Ten sam piaskowiec polski ma olbrzymie zastosowanie w postaci takiej jak kamień budowlany rzędowy na różnego rodzaju budowle oraz mury. W ogrodzie kamień ogrodowy do umacniania skarp ziemnych stosuje się jako materiał ozdobny lub materiał konstrukcyjny do budowy murków. Każda odkrywkowa kopalnia piaskowca powinna dostarczać w głównej mierze kamień w jak najładniejszych elementach budowlanych do dalszej przeróbki w zakładzie kamieniarskim. Kamień piaskowiec pstrokaty używa się do wykonywania obudów kominkowych w różnego rodzaju typach takich jak kominki portalowe . Na elewacje zastosowany piaskowiec naturalny jako płytki elewacyjne rustykalne jest ciekawym rozwiązaniem o ponad czasowej trwałości.

 

do ustalenia

Sunsol.pl - instalatorzy fotowoltaiki
 : 1 |   : 0

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych systemów fotowoltaicznych. Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych instalacji:naziemnych,do budynków, na przykład domów jednorodzinnych i obiektów przemysłowych,do jachtów.Nasza oferta jest kompleksowa. Oferujemy Państwu zarówno przygotowanie projektu instalacji i dostarczenie odpowiednich urządzeń, jak i fachowy montaż. Zajmujemy się dystrybucją urządzeń od renomowanych producentów. Polecamy Państwu nowoczesne i wydajne inwertery solarne, panele fotowoltaiczne, regulatory ładowania, akumulatory PV, systemy zasilania, konstrukcje montażowe PV.Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie http://sunsol.pl/

 

do ustalenia

Lustra łazienkowe - największy wybór w sklepie Eksperci Łazienek
 : 1 |   : 0

www.ekspercilazienek to sklep, w którym można nabyć wszelkiego rodzaju akcesoria do łazienek. Znajdziemy tu m. in. wyjątkowy wybór płytek ściennych i podłogowych, baterii umywalkowych, zlewy kuchenne, kabiny prysznicowe prostokątne i półokrągłe, wanny narożne, pisuary i miski WC, meble łazienkowe (regały, lustra, stelaże) i również inne akcesoria do łazienki. Ze względu na szeroką ofertę klienci, którzy pragną odnaleźć różnorakie elementy wyposażenia łazienki nie będą zmuszone dłużej szukać. Łazienka jest zazwyczaj jednym z centralnych miejsc w naszych mieszkaniach, dobrze jest więc zadbać o to, by była miejscem komfortowym i estetycznym. I właśnie w tym możemy liczyć na fachowe wsparcie Ekspertów Łazienek. Sprzęt łazienkowy, który możemy znaleźć na stronie pozwoli nam urzeczywistnić nasze marzenia o estetycznej i stylowej łazience. Oprócz zróżnicowanego asortymentu armatury łazienkowej dla wielu osób dodatkowym plusem sklepu internetowego ekspercilazienek.pl będą również atrakcyjne ceny, a także bezpieczne sposoby płatności.

170,00 zł

Kamień ogrodowy murowy do ogrodu
 : 6 |   : 0

Robiąc remont piwnicy warto wziąć pod uwagę czy nie zastosować kamiennych materiałów elewacyjnych przy wykonywaniu tego typu przedsięwzięcia. Wzięcie takich materiałów sprawia wyższą wartość odnowionego mieszkania lub innego tego typu pomieszczenia . W remoncie biura warto zastosować takie materiały jak kamień elewacyjny lub można zastosować także płyty szlifowane z kalibracją. Na tego typu produkty jak kamień ozdobny czy płyty szlifowane z kalibracją stosuje się piaskowiec zagórski .Ten kamień piaskowiec średnioziarnisty kopie się w miejscu zwanym jako kopalnia piaskowca lub odkrywka piaskowca . Ten piaskowiec polski można także zastosować jako kamień ogrodowy płaski na skarpy lub kamień na dekoracje ogrodowe . Ten sam piaskowiec pstrokaty ma szerokie zastosowanie w postaci takiej jak kamień budowlany murowy na różnego rodzaju budowle oraz mury. W ogrodzie kamień ogrodowy w postaci grysu stosuje się jako materiał ozdobny lub materiał konstrukcyjny do budowy murków. Każda kopalnia piaskowca lub odkrywka piaskowca powinna dostarczać w głównej mierze kamień bloczny do dalszej przeróbki w zakładzie kamieniarskim. Kamień piaskowiec kolorowy używa się do wykonywania obudów kominkowych w różnego rodzaju typach takich jak kominki nowoczesne . Na elewacje zastosowany piaskowiec wielokolorowy jako kamień ozdobny jest dobrym rozwiązaniem o ponad czasowej trwałości.

 

90,00 zł

Piaskowiec płytki elewacyjne kamień elewacyjny
 : 2 |   : 0

PPU Pawlik to niewielka firma zarejestrowana od maja 2001 roku . Od założenia firmy w 2001 roku prowadzimy dynamiczne działania w produkcji kamiennych materiałów budowlanych. W niewielkim zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień elewacyjny oraz kamień rzędowy . Do wytwarzania kamiennych wyrobów dekoracyjnych oraz konstrukcyjnych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to pozyskujemy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Zagórze w województwie łódzkim. Kopalnia piaskowca Chełmska Góra III to odkrywka w której wydobywamy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień ozdobny transportujemy do krajów europy zachodniej jak i innych krajów na kilku kontynentach. Najciekawszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne rustykalne o nazwie mur warstwowy . Pozostałe wzory piaskowca które tworzymy również cieszą się dużym zainteresowaniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Ponad to spore zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i obudowy portalowe z piaskowca barwnego. Obudowy kominkowe wytwarzamy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z innych kamieni naturalnych takich jak konglomerat. Kominki bogacimy o kamień elewacyjny rustykalny lub płyty szlifowane oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe. Płytki elewacyjne rustykalne standardowo mieścimy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednej palecie. Piaskowiec konstrukcyjny w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy czy kamień budowlany można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie w gminie Wielgomłyn koło miejscowości Niedośpielin lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne. Kamień rzędowy tworzymy bezpośrednio w kopalni piaskowca Chełmska Góra II z bloków piaskowca w postaci łupanej lub w postaci cięto łupanej w zakładzie.

 

75,00 zł

Kamień elewacyjny dekoracyjny piaskowiec
 : 4 |   : 0

Biorąc się za remont pomieszczenia warto rozważyć czy nie zamontować kamiennych materiałów elewacyjnych przy wykonywaniu tego typu przedsięwzięcia. Zastosowanie takich materiałów czyni wyższą wartość remontowanego mieszkania lub innego tego typu pomieszczenia usługowego . W remoncie pomieszczenia szpitalnego warto zastosować takie materiały jak kamień ozdobny lub można zastosować także płyty fasadowe . Na tego typu produkty jak płytki elewacyjne rustykalne czy płyty szlifowane cięte stosuje się piaskowiec wielokolorowy .Ten kamień piaskowiec polski wydobywa się w miejscu zwanym jako kopalnia piaskowca odkrywkowa . Ten piaskowiec żółty można także zastosować jako kamień ogrodowy w postaci grysu lub kamień na ozdoby ogrodowe . Ten sam piaskowiec kolorowy ma szerokie zastosowanie w postaci takiej jak kamień budowlany na ogrodzenia na różnego rodzaju budowle oraz mury. W ogrodzie kamień ogrodowy cięto łupany stosuje się jako materiał ozdobny lub materiał konstrukcyjny do budowy murków. Każda kopalnia odkrywkowa piaskowca powinna dostarczać w głównej mierze kamień jak w największych formatach do dalszej przeróbki w zakładzie kamieniarskim. Kamień piaskowiec okruchowy używa się do wykonywania obudów kominkowych w różnego rodzaju typach takich jak kominki rustykalne . Na elewacje zastosowany piaskowiec barwny jako kamień elewacyjny jest ciekawym rozwiązaniem o ponad czasowej trwałości.

 

do ustalenia

Architekt wnętrz Gdynia - maq-studio.pl
 : 1 |   : 0

MAQ Studio – profesjonalna pracownia architektoniczna z Gdyni. Proponujemy: - projekty wnętrz z pełnym dopasowaniem akcesoriów i optymalizacją kolorystyczną, - projekty domów, lokali komercyjnych, budynków biurowych i innych obiektów, - przejęcie odpowiedzialności za dopełnienie formalności. Dlaczego warto? - doświadczeni architekci z najwyższymi uprawnieniami, - potwierdzone realizacje do wglądu w portfolio, - pełne doradztwo inwestycyjne i nadzór autorski. Wyślij zapytanie: studio(at)maq-studio.pl Oferta firmy: - projektowanie wnętrz - architektura

do ustalenia

Wyjątkowe plakaty filmowe na Galeriaplakatu.com
 : 1 |   : 0

Internetowy serwis GaleriaPlakatu.com to przestrzeń, gdzie znajdziesz szeroką gamę designerskich plakatów. Dystrybuujemy plakaty filmowe, jak i dla dzieci, etniczne, muzyczne oraz inne. Odszukasz tu także ciekawe fototapety - również z możliwością dobrania własnej fotografii, albo świetne obrazy canvas - reasumując: wiele stylowych dekoracji ściennych, jakie sprawdzą się w każdej stylistyce. Zamówisz tu również antyramy i wybór innych akcesoriów wysokiej jakości. Sprawdź i zamów już dziś!

do ustalenia

Ocet balsamiczny w sklepie AleDobre
 : 1 |   : 0

”WITRAŻ” to firma o niemałym stażu w produkcji stolarki okiennej. Od pierwszego dnia swojej działalności przedsiębiorstwo działa w myśl idei “jakość i estetyka”. W asortymencie wytwórnia ma szeroką gamę stolarki okiennej wytwarzanych z drewna, PCV oraz aluminium. Produkty przedsiębiorstwa tworzone są z najlepszych komponentów i z dbałością o najmniejsze szczegóły, o czym świadczyć może duża liczba zdobytych nagród oraz duża ilość odbiorców za granicą. Rosnący popyt na stolarkę przedsiębiorstwa WITRAŻ na rynkach: włoskim, angielskim czy łotewskim zapewnia, że duży wybór stolarki okiennej potrafi zaspokoić przeróżne gusta odbiorców.

1,00 zł

Rolety Rzymskie na wymiar w sklepie Mardom
 : 2 |   : 0

Poszukujesz eleganckich okiennych osłon? Bez zastanawiania się zapoznaj się z ofertą prowadzonego przez nas sklepu sieciowego. Mardom to wytwórca produktów takich jak rolety na wymiar, karnisze, szyny. Proponujemy szeroki zakres towarów dopasowanych do nowoczesnych trendów, a jednocześnie spełniających wysokie wymagania techniczne. Zakupisz tutaj przykładowo rolety rzymskie, a także eleganckie mini rolety oraz znacznie więcej. Sprawdź też sprzedawane przez nas nowoczesne karnisze sufitowe i innego typu produkty. Gwarantujemy korzystne stawki i fachowe wsparcie techniczne. Zapraszamy do zamawiania w Mardom - jakość sprzedawanych akcesoriów Cię zachwyci - zachęcamy! *stawka opublikowana w ogłoszeniu jest jedynie kwotą orientacyjną.

279,00 zł

Pufa Mega Sako Modern Wygodne Siedzisko Modny Worek Sako
 : 6 |   : 0

Pufa Mega Sako Modern to prawdziwy fotel relaksacyjny. To siedzisko jest połączeniem wygody, komfortu i nowoczesnego designu. Pufa Mega Sako Modern ma klasyczną formę worka sako, jest wypełniona milionami sprężystych kuleczek, które świetnie dopasują się do kształtu osoby siedzącej na niej. Pufa uszyta z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, dlatego siedzisko w tkaninie modern szczególnie polecana jest dla osób, które często marzną. Modne wzory, które znajdują sie na pufie wprowadzą żywe kolory i energię do każdego wnętrza. Fotele z rodziny Mega Sako przeznaczone są dla: Kobiet w ciąży i po porodzie Osób prowadzących aktywny tryb życia, Uczniów i studentów, Osób w okresie rekonwalescencji, Osób skarżących się na bóle kręgosłupa. Czas realizacji puf z kolekcji Modern to 14 dni. Wysokość: 135 cm Podstawa: 85 cm Wypełnienie: 340 l Posiada atest: PZH Gwarancja pokrowiec: 24 miesiące Gwarancja wypełnienie: 6 miesięcy ------------------------------ Koszt wysyłki (przedpłata): 20 zł Koszt wysyłki (płatność przy odbiorze): 25 zł Maksymalna ilość w przesyłce: 1 szt. Więcej informacji o produkcie: http://pufy.pl/worki-sako/154-pufa-mega-sako-modern.html

 

do ustalenia

Oferta dla firm budowlanych
 : 1 |   : 0

Biuro Architektoniczne zaprasza do współpracy firmy budowlane do realizacji budów dla klientów , którzy zakupili projekty typowe lub indywidualne. Jeśli prowadzą Państwo z sukcesami tego typu działalność to zapraszamy do współpracy. Jako partner naszej firmy zyskają Państwo możliwość pozyskania nowych klientów. Zgłoszenia zawierające adres strony internetowej, informacje o dotychczasowych realizacjach, ew. referencje prosimy nadsyłać na adres: kbprojekt@kbprojekt.pl Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.kbprojekt.pl/informacje-dla-naszych-klientow/zaproszenie-dla-firm-budowlanych

do ustalenia

Blaty marmurowe - mariopablo.com.pl
 : 1 |   : 0

Firma Mario and Pablo oferuje szeroką gamę produktów wykonywanych z kamienia naturalnego. Specjalizuje się w produkcji i montażu blatów kuchennych i łazienkowych, schodów, obudów kominkowych i wielu innych. Oferta obejmuje wyroby z różnego rodzaju kamienia, gwarantując unikalne wzory. Firma wykonuje projekty, na specjalne życzenie klienta, w konkurencyjnych cenach. Oferowane usługi: - blaty łazienkowe - blaty kuchenne

do ustalenia

Bramy garażowe Lublin montaż - bramygarazowe.lublin.pl
 : 1 |   : 0

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku bram, gdzie nasza firma Petrus oferuje procesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży różnych typów bram. Oferta naszej firmy to również: – osprzęt bramowy – automatyka – szlaban. Zapewniamy bramy garażowe lublin naprawa, która realizowana jest sprawnie i terminowo przez zespól doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i kontaktu 516 193 558, 81 744 39 72. Usługi/Produkty: - bramy garażowe - napędy do bram - szlabany