Wyróżnione w kategorii Sprzęt rehabilitacyjny


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Sprzęt rehabilitacyjny

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Sprzedam aparat słuchowy Sprzedam aparat słuchowy

Posiadam do sprzedania nowy, praktycznie nie używany aparat słuchowy BTE i110 Z Series Starkey. Cena do negocjacji, aparat został zakupiony w Grudniu 2016 roku, był nie nienoszony przez osobę, dla której zakupiono aparat. Do aparatu dołączony będzie zestaw 6 baterii oraz opakowanie i pudełeczko do przechowywania aparatu. Aparat kosztował 6000 zł.

Nowogrodziec 3.000,00 zł
Sprzęt kosmetyczny Sprzęt kosmetyczny

Hurtownia z sprzętami kosmetycznymi, którą prowadzimy oferuje przede wszystkim sprzęty do umeblowania ekskluzywnych salonów kosmetycznych i salonów fryzjerskich. Wszelkie elementy, które są niezbędne do prowadzenia takiego działalności jak na przykład fotele fryzjerskie można kupić właśnie tuaj. Kobiety coraz bardziej o siebie dbają, to powoduje ogrom potrzeby na salony piękności. Trzeba zatem rozważyć taki profil prowadzonej firmy.

Bolesławiec do ustalenia
Medyczny sprzęt diagnostyczny Riester Medyczny sprzęt diagnostyczny Riester

Szukasz medycznego sprzętu diagnostycznego? Znajdziesz go w firmie Riester. Oferujemy: -instrumenty laryngologiczne i okulistyczne -lupy okularowe -młotki neurologiczne -laryngoskopy. Tylko u nas: wysoka jakość -precyzja i pionierska innowacja -atrakcyjne ceny. Szczegóły na stronie http://www.riester.pl/. Zapraszamy!

Opole do ustalenia